اگر این ۱۳ ویژگی را دارید یعنی خانم زیبایی هستید!

0
53
اگر این ۱۳ ویژگی را دارید یعنی خانم زیبایی هستید!

اگر این ۱۳ ویژگی را دارید یعنی خانم زیبایی هستید!

زیبایی واقعی یعنی چه؟ خیلی از خانم ها این روزها زیادی روی زیبا بودن وسواس پیدا کرده اند چرا که رسانه های مختلف مدام تصاویر افراد ایده آل و بی عیب و نقص را به نمایش می گذارند. این خانم ها فکر می کنند که فقط منحنی های بدن و زیبایی چهره و اندام شان مهم است. اما زیبایی واقعی از درون آغاز می شود. بیشتر از ظواهر، زیبایی بسته به داشتن شخصیتی قوی، داشتن تاثیرات مثبت و خودتان بودن است. در ادامه نشانه های زیبایی واقعی یک خانم را برایتان عنوان می کنیم:

۱- با اعتماد به نفس هستید: هیچ چیز جذاب تر از یک خانم واقعا با اعتماد به نفس نیست. وقتی اعتماد به نفس دارید کارهایی که دلتان می خواهد را انجام می دهید، حرف هایی که می خواهید را می زنید و خود واقعی تان را برخلاف آنچه که جامعه ممکن است فکر کند نشان می دهید. وقتی اعتماد به نفس دارید هیچ وقت از متفاوت بودن متفاوت رفتار کردن و متفاوت فکر کردن نمی هراسید. مردم از اینکه خودتان هستید بسیار راضی و خوشحال اند.

۲- می دانید که بی نقص نیستید: علاوه بر داشتن اعتماد به نفس شما می دانید که بی نقص نیستید چون هیچ کس نمی تواند بی نقص باشد. شما پذیرای نقایص تان بوده و نمی گذارید آن ها شما را زمین بزنند. از سوی دیگر روی نقاط ضعف تان هم کار کرده و سعی می کنید آن ها را به نقاط قوت تان تبدیل کنید. پذیرای انتقادات سازنده ی دیگران بوده و نظرات مخرب شان هیچ تاثیری رویتان ندارند. از این مسئله آگاه هستید که نمی توانید همه را از خود راضی نگه دارید بنابراین روی چیزهایی تمرکز می کنید که برایتان اهمیت دارند. شما خودتان را با تمام عیب و نقص هایتان دوست دارید.

۳- مشتاق اید: از چشم هایتان پیداست. وقتی کتاب مورد علاقه تان را می خرید چشم هایتان برق می زنند. وقتی به جای مورد علاقه تان سفر می کنید در پوست خود نمی گنجید. وقتی در مورد اهداف تان صحبت می کنید، هیجان زده می شوید. شما می دانید که واقعا چه از این زندگی می خواهید. روی رسیدن به اهداف تان متمرکزید. انقدر در هر کاری که انجام می دهید اشتیاق به خرج می دهید که این اشتیاق سوزان تان شما را زیبا می کند.

۴- از اینکه نظرتان را بیان کنید نمی هراسید: شما از حق و حقوق تان آگاهید و هیچ گاه در بیان دیدگاه هایتان تردید نمی کنید. می دانید چه زمانی گوش داده و چه زمانی جواب بدهید. می دانید کی باید در مقابل دیگری بایستید. دوستدار شرکت در گفت و گوهای سالم هستید. می دانید که به مانند همه، شما هم آزادید که نظر و عقیده تان را عنوان کنید.

۵- مراقب خودتان هستید: می خواهید خوب بنظر برسید و احساس خوبی داشته باشید چون می دانید کار درست همین است. می خواهید اندام تان روی فرم باشد چون خودتان می خواهید. دوست دارید ورزش کنید چون اعتماد به نفس تان را بالا می برد. موهایتان را کوتاه می کنید چون می خواهید تغییری بکنید. شما نه به خاطر دیگران، بلکه به خاطر خودتان مراقب خودتان هستید. شما مراقب خودتان هستید چرا که می دانید لیاقت بهترین ها را دارید.

۶- با اینکه خودتان باشید راحت هستید: هر جایی که باشید، با هرکسی که صحبت کنید، هرکاری که انجام دهید، فرقی نمی کند، شما در هر صورت خودتان هستید. به کسی که هستید افتخار می کنید و بدون ذره ای شرمندگی زندگی تان را می کنید. ممکن است خشک یا پیچیده باشید. ممکن است خوش گذران و هرچه باداباد باشید. می دانید که در خودتان بودن نوعی حس آزادی وجود دارد. دوست دارید که دیگران شما را همانطور که هستید دوست داشته باشند. اگر نمی توانند خود واقعی تان را دوست نداشته باشند، شاید اصلا نباید جایی در زندگی تان داشته باشند.

۷- خوشحالید: لبخندی به لب دارید که ناخودآگاه دیگران را هم به لبخند وا می دارد. قدردان چیزهای زیادی بوده و واقعا خوشحالید. از کوچک ترین چیزها هم خوشحال می شوید. زندگی یک جاده ی پر دست انداز است اما شما مثبت بودن را انتخاب می کنید. دوست دارید که به شوخی های دیگران بخندید و این حقیقت که آدم هایی را در اطرافتان دارید که حامی شما هستند جشن بگیرید.

۸- دوست دارید چیزهای جدید را تجربه کنید: می دانید که قرار نیست تا آخر عمر در این دنیا بمانید از همین رو می خواهید تا جایی که می شود تجربه کسب کنید. دوست دارید ریسک کنید، چیزهای جدید یاد بگیرید، با آدم های جدید آشنا شوید و مدام به دنبال بهبود و پیشرفت دادن خودتان هستید. به زبان ساده، عاشق کاوش کردن زندگی هستید.

۹- باهوش هستید: شما باهوش هستید، نه فقط باهوش به لحاظ درسی و علمی، بلکه از لحاظ جنبه های گوناگون. خواستار گفت و گوهای عمیق و بامعنا هستید. جذب آدم هایی که ذهن های زیبا دارند می شوید. دوست دارید یاد بگیرید و سپس آموخته هایتان را به هر کسی که تمایل دارد منتقل کنید.

۱۰- ذهنی باز دارید: دیگران شما را به خاطر ذهن بازتان ستایش می کنند. سریع دیگران را قضاوت نمی کنید. پذیرای ایده های متفاوت با خودتان هستید. می دانید که نمی ‍توانید تفکرات و اعتقادات تان را به دیگری تحمیل کنید. دوست دارید به داستان های دیگران گوش کنید. قبل از دادن هر نظری سعی می کنید از چم و خم ماجرا باخبر شوید. پذیرای تغییرات بوده و آنقدر بالغ هستید که بتوانید آن ها را مدیریت کنید.

۱۱- قلبی خالص دارید: عاشق کمک کردن به دیگران بوده و در ازای آن هیچ چشم داشتی ندارید. واقعا به دیگران اهمیت می دهید. می دانید که پشت هر لبخندی ممکن است یک روح شکسته وجود داشته باشد بنابراین سعی می کنید درک تان را تا جای ممکن بالا ببرید. مراقب حرف زدن تان هستید و هر زمان که دوستان یا همکاران تان به شما احتیاج دارند خوشحال می شوید که در کنارشان باشید.

۱۲- مستقل هستید: عاشق این هستید که زنی قوی و مستقل باشید. منتظر نمی مانید تا دیگران کارهایتان را برایتان انجام دهند. می دانید که خودتان مسئول شادی تان هستید. دوست دارید گاه گداری را به تنهایی بگذرانید و کمی خودتان را ریلکس تر و متمرکزتر کنید.

۱۳- اهل جا زدن نیستید: مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید و تمام شان باعث شده اند که قوی و قوی تر شوید. خسته شده اید، آسیب دیده اید و بدترین ها را تجربه کرده اید با این حال همیشه سعی کرده اید تا دوباره بلند شده و بیش از پیش بدرخشید.

مسلما تعریف واحدی برای زیبایی وجود ندارد، اما زیبایی واقعی تنها در ظاهر نیست. همه چیز به نگرش تان بستگی دارد. به اینکه با خودتان چطور تا کرده و تا چه حد با خودتان صادق اید. همه چیز به دوست داشتن خودتان بر می گردد. بنابراین هیچ وقت برای متفاوت بودن و خودتان بودن شرمنده نباشید. هر طوری که باشید، شما زیبائید!

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید