اگر به دنبال شادی هستید، حداقل ۲ تا از این ۵ تا کار را نکنید

راه رسیدن به خوشحالی سریع تر از آن است که مردم می پندارند. تمام انسان ها راهی فوری به شادی و خوشحالی می خواهند و برای فروختن تکنیک های این کار یک صنعت عظیم به راه افتاده. اما واقعیت این است که هیچ تکنیک مخفیانه ای وجود ندارد، هیچ میانبری نیست. اما راه رسیدن به خوشحالی به آن طولانی ای هم  که فکر می کنید نیست.

اکثر مردم فکر می کنند که لازم است شغل خوب، خانه ی بزرگ و شریک خوش قیافه و خوش اخلاقی داشته باشند تا به خوشحالی برسند. با این چیزها می شود خوشحال بود، اما نه لزوما. به طور خلاصه اگر می خواهید احساس شادی کنید، ۵ کار زیر را انجام ندهید.

۱_ به موسیقی های منفی گوش نکنید: شاید بپرسید موسیقی منفی یعنی چه، یعنی موسیقی ای که حال تان را گرفته و شما را به لحاظ روانی دمغ می کند. شاید حس کنید دلنشین هستند، اما انرژی تان را می گیرند و غم و اندوه بی مورد در دل تان می اندازند.

۲_ اخبار نبینید: اخبار هم مثل بقیه ی چیزهایی که تلویزیون نشان می دهد فقط برنامه است. آنها برای جلب توجه شما با همدیگر رقابت دارند. آسان ترین راه برای جلب توجه اطلاعات منفی است.

۳_ غذاهای فرآوری شده نخورید: یکی از موثرترین دلایل کاهش انرژی و منفی بودن خلق و خو، غذاهایی است که می خورید. غذاهای فست فودی و کنسروی برای سلامتی خوب نیستند.هرچه سالم تر غذا بخورید، شادتر خواهید بود.

۴_ غیبت نکنید: غیبت هم غذای ناسالمی برای روح است. فکر می کنید دور هم یک صحبتی می کنید، اما تاثیرش بر روح و روان تان خواهد ماند.

۵_ به دنبال تایید دیگران نباشید: اکثر مردم به دنبال تایید دیگران اند. برای مورد تایید قرار گرفتن زندگی می کنند. این کار نمی گذارد آنچه که واقعا دوست دارید را انجام داده و زندگی مورد نظر و مطلوب خودتان را داشته باشید.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید