با این کارها عشق واقعی تان را نشان دهید

یک رابطه عاطفی، همیشه به مراقبت و توجه نیاز دارد. اگر مدت زیادی از شروع رابطه عاطفی یا ازدواج تان میگذرد، آسان است که اجازه بدهید شور و شوق رابطه تان کمرنگ شود. اگر مثل یک گیاه از رابطه تان مراقبت نکنید، به تدریج شاهد پژمرده شدن آن خواهید بود. ابراز علاقه از طریق روش هایی به غیر از زبان، همیشه یکی ار بهترین راه ها برای شاداب شدن درخت عشق تان خواهد بود. در این مقاله، روش های خلاقانه و شیرینی برای ابراز عشق ارائه داده شده اند که از طریق آنها میتوانید لبخندی شیرین بر لب کسی که دوستش دارید بیاورید.

۱.با یادداشت های پنهانی روز او را بسازید

بر روی کاغذ های رنگی و جذاب، جملات کوتاه و زیبایی را بنویسید که احساسات شما را نسبت به او نشان دهد. سعی کنید از کلیشه ها دوری کنید و از جملات عاشقانه ای که در اینترنت پیدا میشوند، استفاده نکنید. بجای این کار، کمی وقت بگذارید و جملاتی را بنویسید که احساس قلبی خودتان باشد. میتوانید جمله ای خلاقانه و جدید از احساس تان نسبت به او بنویسید، یا این که چیزی بنویسید که او را به یاد یکی از خاطرات شیرین و یا خنده داری که با هم داشتید بیندازد. سپس آن را در جایی پنهان کنید که میدانید بعدا به آنجا سر خواهد زد. این نامه های کوتاه و خلاقانه میتوانند روز او را بسازید!

۲. هدیه ای به او بدهید که ارزش معنوی داشته باشد

برای هدیه دادن به معشوق تان، منتظر رسیدن مناسبت خاصی نباشید. هدیه دادن یکی از روش های شیرین ابراز عشق و علاقه است. و هر زمانی از سال میتوانید از آن برای خوشحال کردن فرد مورد نظر تان استفاده کنید. نیازی نیست که راه دوری بروید و هدیه گران قیمتی تهیه کنید. هدیه شما نباید لزوماً گران قیمت باشد. شما احتمالاً بهتر از هر کسی معشوق خود را میشناسید. بنابراین، چیزی را به او هدیه بدهید که میدانید واقعا او را خوشحال میکند.

اما یک راست به فروشگاه نروید تا اولین چیز جذابی که به چشم تان خورد را خریداری کنید! چیزهای کلیشه ای و تکراری را کنار بگذارید. چیزی را به اوهدیه بدهید که پشت آن، فکر شده باشد. چیزی که برای او ارزشی فراتر از ارزش مادی داشته باشد. به این صورت به او نشان میدهید که او را میشناسید و درک میکنید.

۳.کاری را به همراه او انجام دهید که از آن لذت میبرد

برای مثال اگر شریک عاطفی شما عاشق ویدیو گیم بازی کردن است از او بخواهید که یادتان بدهد چگونه باید بازی کنید. حتی اگر از خودتان چندان علاقه ای به این کار ندارید. اگر او اسکی روی یخ را دوست دارد، به همراه او به اسکی روی یخ بروید. به این صورت به او نشان خواهید داد که علایق او برای شما حائز اهمیت است. همچنین، به او نشان خواهید داد که مایل هستید او را بیشتر بشناسید. این راهی پایدار برای نشان دادن عشق واقعی تان است.

۴. از خاطرات شیرین تان صحبت کنید

زمان بگذارید و گه گاهی در کنار یکدیگر از خاطرات خوب و شیرین و یا خنده داری که در کنار یکدیگر داشتید صحبت کنید. این روش، روشی فوق العاده برای نشان دادن عشق تان است. زمانی که خاطرات خوب تان را یادآوری میکنید، علاوه بر حس مثبتی که میگیرید، به شریک عاطفی تان نشان میدهید که عشق تان چقدر برای تان اهمیت دارد. به او نشان میدهید که زمانی که در کنار او میگذرانید و خاطراتی که در کنار هم دارید برای تان مهم است.

۵.یک مجموعه عکس دو نفره به او هدیه بدهید

مجموعه عکس همیشه بهترین هدیه است. با چنین هدیه ای، به شریک عاطفی تان نشان میدهید که رابطه تان چقدر محکم و استوار است. سری به گالری گوشی تان بزنید و عکس های دو نفره ای که بهترین خاطرات تان را یادآوری میکنند جمع کنید. آنها را در سایز کوچک چاپ کنید و همه را در کنار یکدیگر روی یک بِرد بچسبانید. با جستجوی کوتاهی در اینترنت میتوانید ایده های جذابی برای این کار پیدا کنید.

شریک عاطفی تان قطعا این هدیه را دوست خواهد داشت چرا که یادآور بهترین خاطرات تان است. این هدیه، دلیلی برای لبخند زدن به او خواهد داد!

۶. عکس او را در کیف پول تان بگذارید

اگر میخواهید به شریک عاطفی تان دلیلی برای لبخند زدن-حتی وقتی شما کنار او نیستید- بدهید، عکس او را در کیف پول تان بگذارید. به این صورت به او یادآوری میکنید که هر جا و در هر حالتی که باشید، به یاد او هستید و عشق او را در دل دارید.

۷. این دو کلمه را به زبان آورید!

دوستت دارم! گفتن این دو کلمه ساده، یکی از بهترین و ساده ترین راه ها است برای این که به شریک عاطفی تان نشان دهید چقدر به او عشق میورزید. ما اغلب اوقات برای ابراز علاقه به شریک عاطفی مان به دنبال راه و روش های جدید هستیم. اما گفتن این دو کلمه ساده را فراموش نکنید چرا که همیشه بهترین جادو است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید