با این ۵ چیز رایگان همیشه دیگران را خوشحال کنید

شما قدرت این را دارید که روز دیگری را شادتر کنید! اگر از کسی بپرسید که چه چیزی روزش را بهتر خواهد کرد، احتمالا به چیزهای خیلی بزرگ مثل برنده شدن جایزه فکر می کنند. اما ما قصد داریم ۵ چیزی را که به شما بگوییم که در عین سادگی، باعث شادی دیگری می شود. این ۵ چیز واقعا روز فرد را بهتر خواهند کرد.

۱_ حمایت: هر کدام از ما با چیزی درگیر هستیم. چه حسی پیدا می کنید اگر یک نفر نزد شما بیاید و بگوید: “من کنارتم، اگر به چیزی احتیاج داشتی من سعی می کنم کمکت کنم؟” احتمالا درخواست کمک نخواهید کرد چرا که فکر اینکه کسی حاضر است به شما کمک کند هم بهتان کمک کرده و حالتان را بهتر می کند.

۲_ لبخندی دوست داشتنی: به حالت چهره ی افرادی که در خیابان قدم می زنند نگاه کنید. آنها نگران اند، استرس دارند، اخم کرده اند. حتی ممکن است حضور ذهن هم نداشته باشند. اگر بتوانید روز دیگری را تنها با یک لبخند زیباتر کنید، قهرمان خواهید بود. این کارتان به آنها نشان می دهد که دنیا انقدرها هم تیره و تار نیست.

۳_ مهربانی: احتمالا بیشترین چیزی که دنیا در حال حاضر به آن احتیاج دارد مهربانی است. و نه فقط مهربانی نسبت به دیگری، بلکه نسبت به خودمان. با خودتان ملایم تر و مهربان تر صحبت کنید.

۴_ انرژی مثبت: کنترل انرژی تان و آنچه در دنیا از خود ساطع می کنید در دست خود شماست. انرژی منفی دیدگاه تان را خراب می کند و جلوی گسترش افق های دیدتان را می گیرد. به دیگران بها بدهید، عشق بدهید، احساسات و انرژی مثبت بدهید تا ببینید روحیه ی همه چقدر بهتر می شود.

۵_ توجه: با اینکه دیگران هزاران چیز که به آنها نیاز دارند را نام می برند، اما اکثرشان فقط به توجه نیاز دارند. آنها به کسی احتیاج دارند که به حرف هایشان گوش دهد و قضاوت شان نکند. کافی است که گاهی برای دیگران شنونده ی خوبی باشید.

 

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید