با جوراب می‌خوابید یا بی جوراب؟

0
90
با جوراب می‌خوابید یا بی جوراب؟

با جوراب می‌خوابید یا بی جوراب؟

۲ نوع آدم در دنیا وجود دارد: کسانی که در رختخواب جوراب به پا می کنند و کسانی که نمی کنند. برای بعضی ها بدون جوراب خوابیدن غیرممکن است، چرا که سردشان می شود  و نصفه شب باید بلند شوند و جورابی به پا کنند. یک سری دیگر هم دقیقا خلاف این قضیه رفتار می کنند، جوراب پوشیدن در رختخواب برای شان راحت نیست و احساس گرما می کنند.

شاید فکر کنید در هر دو حالت این کار فقط عادتی ساده است، اما در این مطلب از رویای آنلاین قصد داریم بگوییم که موضوع چیزی بیش از این هاست. ما در این مورد به حقایق جالبی دست یافته ایم که می خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم.

کسانی که جوراب می پوشند

اگر در رختخواب جوراب می پوشید احتمالا به این دلیل است که به سرما خیلی حساس هستید. اگر چنین است، این موضوع ممکن است مرتبط به خصوصیات فیزیکی تان باشد، مثلا نازک بودن پوست یا نرخ متابولیسم بدن تان. کسانی که متابولیسم بدن شان بالا است اغلب اوقات احساس گرما و عرق کردن می کنند، حال آنکه افرادی با متابولیسم پایین و جریان خون ضعیف تر بیشتر از دیگران احساس سرما می کنند. اما با اینکه حساس بودن به سرما شرایطی است که به ویژگی های فیزیکی و بیولوژیکی تان بستگی دارد، ولی در این حال به درک تان از فضا و دما هم بستگی دارد. از همین رو ۲ نفر با ویژگی های فیزیکی به شدت مشابه ممکن است دمای هوای بیرونی را خیلی متفاوت درک کنند.

کسانی که با جوراب هایشان می خوابند معمولا به دنبال این هستند که ازشان مراقبت شود. اگر شما هم یکی از این دسته افراد هستید. شاید عاشق جاهای دنج بوده و به دنبال ایجاد روابط عمیق و بسیار صمیمی با دیگران هستید. از سوی دیگر دوست دارید محبت تان را با لمس کردن و بغل کردن دیگران ابراز کنید و حتی بغل کردن یا بغل شدن خوشحال تان می کند.

کسانی که جوراب نمی پوشند

اگر حتی نمی توانید به خوابیدن با جوراب فکر هم بکنید، به این خاطر است که احتمالا متابولیسم سریع تر، جریان خون مناسب و پوستی کلفت تر دارید. شما ویژگی های فیزیولوژیکی برای حفظ و تولید گرما را داشته و از همین رو به پوشاندن پاهایتان احتیاج ندارید.

با این حال موضوع فقط فیزیکی نیست: حساسیت کمتر نسبت به سرما مرتبط با نوع تعامل تان با دیگران نیز می باشد. اگر بدون جوراب می خوابید احتمالا بسیار شخص مستقلی هستید. به شدت برای فضای شخصی تان ارزش قائل بوده و فقط زمانی با دیگران ارتباط برقرار می کنید که خودتان بخواهید. در رابطه شما کسی هستید که بیشتر مراقب دیگری است، صادق و رو راست بوده و گاهی سخت می شود با شما کنار آمد، اما در هر حال می دانید چطور به خوبی از کسانی که برایتان ارزشمند هستند مراقبت کنید.

در انتها اینکه، اصلا مهم نیست دوست دارید پاهایتان را در گرمای جوراب غرق کرده یا از آزادی خوابیدن بدون جوراب لذت ببرید. آنچه مهم است این است که خوب خوابیده و خواب های خوب ببینید!

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید