با ۱۰ سخنران انگیزشی برتر دنیا آشنا شوید

0
223
با ۱۰ سخنران انگیزشی برتر دنیا آشنا شوید

با ۱۰ سخنران انگیزشی برتر دنیا آشنا شوید

بهترین سخنرانان انگیزشی دنیا چه کسانی هستند؟ سخنرانان انگیزشی گاها تاثیرات زیادی روی زندگی مردم داشته و موجب دگرگونی آن ها می شوند. حرف ها و جملاتی که از دهان این افراد بیرون می آید آنقدر الهام بخش و قدرتمند هستند که گوش دادن روزانه به آن ها باعث افزایش انگیزه ی افراد می شود. در این پست قصد داریم ۱۰ سخنران انگیزشی برتر دنیا را به شما معرفی کنیم که بد نیست بعد از خواندن این پست سری به ویدیوهای شان در یوتیوب بزنید.

۱۰- نیک ووییچیچ: نیک ووییچیچ در ۴ دسامبر ۱۹۸۲ در ملبورن استرالیا به دنیا آمده. او به دلیل ابتلا به سندروم تترا- آمیلیا، در هنگام تولد از نعمت دست و پا محروم بوده. بی شک چنین مسئله ای باعث شده که سال ها نیک درگیر کشمکش های فیزیکی و روانی باشد. وی در ۲۱ سالگی با دو مدرک لیسانس از دانشگاه فارغ التحصیل شده و هم اکنون سخنران انگیزشی و مدیر سازمان غیرانتفاعی “زندگی بی حد و مرز” می باشد. شاید حتی باورتان نشود که او می تواند در دقیقه ۴۳ کلمه تایپ کند!

دروغ است که فکر کنید شما به اندازه ی کافی خوب نیستید. دروغ است که فکر کنید شما ارزش هیچ چیزی را ندارید.

۹- برایان تریسی: برایان تریسی در ۵ ژانویه ی ۱۹۴۴ در ونکور کانادا به دنیا آمده و هم اکنون مدیر عامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال می باشد، شرکتی که در راه رشد و توسعه به افراد کمک می کند. هدف نهایی برایان این است که به مردم کمک کند به طور موثرتری به اهداف شان دست پیدا کرده و به پتانسیل کامل شان برسند. در این مطلب می توانید بیوگرافی ای از برایان تریسی را مطالعه کنید.

۸- رابین شارما: رابین شارما در سال ۱۹۶۴ در نپال به دنیا آمده و تحصیلاتش در زمینه ی حقوق می باشد. اما او چیزی بیشتر از تنها یک وکیل خوب بودن را از زندگی می خواست. او از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۱ حدود ۱۵ کتاب چاپ کرده و کتاب “راهبی که فراری اش را فروخت” به فروش بیش از ۵ میلیون نسخه در سراسر دنیا رسیده.

۷- وین دایر: وین دایر در ۱۰ می ۱۹۴۰ در دیترویت به دنیا آمده و عمده ی زندگی اش را در پروشگاه گذرانده. اولین کتاب او بیش از ۳۵ میلیون نسخه فروش داشته.

۶- زیگ زیگلار: زیگ زیگلار در سال ۱۹۲۶ در آلاباما به دنیا آمده و در سال ۲۰۱۲ از دنیا رفته. او در جنگ جهانی دوم در ارتش خدمت کرده و همسرش را وقتی فقط ۱۷ سال داشته ملاقات کرده. پس از جنگ به عنوان فروشنده برای شرکت های بسیاری کار کرده تا سرانجام به مقام معاون رئیس یک شرکت دست یافته. وی اولین کتابش را در سال ۱۹۷۵ منتشر نموده.

۵- آرنولد شوارتزنگر: آرنولد در سال ۱۹۴۷ در مجارستان به دنیا آمده همگی او را به خاطر بدن ورزیده و قهرمانی هایش می شناسیم اما در واقع داستان الهام بخشی پشت موفقیت او نهفته است. امروزه او منبع الهام بزرگی برای بدن سازان و همچنین انگیزه بخش هر کسی که می خواهد به موفقیت دست پیدا کند می باشد.

۴- جیم ران: جیم ران در سال ۱۹۳۰ در واشنگتن به دنیا آمده و در سال ۲۰۰۹ در گذشته. او یک کارآفرین بسیار موفق همچنین معاون یک شرکت فروش بسیار موفق نیز بوده. بعد از بسته شدن شرکتش او دعوت به سخنرانی در جمع های مختلف شده و اینطور شد که به او سخنرانی انگیزشی تبدیل شد.

۳- لس براون: لس براون در سال ۱۹۴۵ در میامی فلوریدا به دنیا آمده. در دوران تحصیل او را عقب افتاده می خواندند اما علیرغم مسائل عاطفی ای که این موضوع برایش ایجاد کرده بود، وی توسط دیگران تشویق به یادگیری و عملکرد بهتر شد تا در نهایت به پتانسیل کاملش دسترسی پیدا کرد. او جزو سخنرانان انگیزشی معروف است چرا که سخنانش آنقدر عمیق و با معنا هستند که در درون انسان نفوذ می کنند. کتاب های ” تا وقتی نبردی بازی تمام نشده” و “رویاهایت را زندگی کن” از او، جزو کتاب های بسیار پرفروش و الهام بخش هستند.

۲- تونی رابینز: تونی رابینز در سال ۱۹۶۰ در لس آنجلس به دنیا آمده. او به خاطر شرایط نامساعد خانه، در ۱۷ سالگی از خانه و خانواده اش جدا شد. او در ابتدا سمینارهای جیم ران را تبلیغ می کرده اما پس از آن تصمیم گرفته که سخنرانی های انگیزشی خودش را داشته باشد.

۱- اریک توماس: اریک توماس که در ۱۶ سالگی بی خانمان بوده، تصمیم می گیرد که زندگی اش را تغییر داده و کسی بشود که بتوان بهش افتخار کرد. او حتی تحصیلاتش را ادامه داد و تمام رویاهایش را محقق کرد. می توانید بیوگرافی ای از زندگی اریک توماس را در این مطلب مشاهده کنید.

وقتی همانقدر که می خواهید نفس بکشید خواهان موفقیت هم باشید، موفق خواهید شد.

در انتها لیست اسامی انگلیسی این ۱۰ سخنرانان برای جست و جوی بهتر ویدیوهای شان:

۱- Eric Thomas

2- Tony Robbins

3- Les Brown

4-Jim Rohn

5- Arnold Schwarzenegger

6- Zig Ziglar

7- Wayne Dyer

8- Robin Sharma

9- Brian Tracy

10- Nick Vujicic

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید