با ۵ نشانه ی عاشق شدن آشنا شوید

زمان هایی هست که وقتی به یک نفر فکر می کنید قلب تان تندتر از حالت معمول می زند. مدام به این شخص فکر می کنید و وقتی با او هستید دل تان می خواهد زمان متوقف شود. آیا عاشق شده اید؟ عاشق شدن در عین حال که یکی از فوق العاده ترین تجربه های دنیاست، سختی های خودش را هم دارد. در ادامه به ۵ علامتی که در یک شخص عاشق بروز می کنند اشاره می کنیم.

۱_ متوجه می شوید که به دیگری خیره شده اید: اگر کسی در زندگی تان است که دوست دارید حین خواب، غذا خوردن، نشستن یا هر کار دیگر به او نگاه کنید، احتمالا عاشق شده اید. متوجه می شوید که هر موقع فرصتش پیش بیاید به او نگاه می اندازید و نمی توانید چشم از او بردارید.

۲_ خود به خود احساس سرمستی می کنید: وقتی عاشق هستید، خصوصا وقتی برای اولین بار است که عشق را احساس می کنید، متوجه می شوید که مدام در حالت خلسه و شادی به سر می برید. عاشق بودن مثل مخدر مصرف کردن است: انرژی تان بالا می رود، کم می خوابید و ضربان قلب تان سریع می شود. عشق باعث افزایش تولید دوپامین و نوراپی نفرین شده و در نتیجه احساس سرمستی در شما ایجاد می کند.

۳_ مدام گوشی تان را چک می کنید: اگر دم به دقیقه گوشی تان را چک می کنید که ببینید کسی بهتان پیام داده یا زنگ زده، احتمالا عاشق فردی هستید که منتظرش هستید، مگر اینکه منتظر پیام از سوی دوست، خانواده یا تلفن کاری باشید! کسانی که تازه عاشق شده اند از موبایل شان جدا نشدنی اند. حتی مدام چک می کنند که گوشی همراه شان باشد.

۴_ بیشتر گوش کردن به آهنگ های عاشقانه: شاید طرفدار موسیقی راک یا هیپ هاپ بوده باشید، اما اخیرا به آهنگ های پاپ و عاشقانه گوش می‎دهید! عاشق بودن باعث می شود تا پیوند بیشتری با آن روی ملایم تر و عاطفی ترتان پیدا کرده و به خاطر همین بیشتر به سراغ آهنگ ها و فیلم های عاشقانه می روید.

۵_ رسیدگی بیشتر به بهداشت و ظاهر: کسانی که عاشق اند، بیشتر به خودشان توجه پیدا کرده و روی ظاهرشان حساس می شوند. احتمالا بیشتر به دندانپزشک یا آرایشگر سر می زنید. شاید هم بیشتر به باشگاه سر زده یا در خانه ورزش می کنید.

اگر شاهد این ۵ مورد ذکر شده در خودتان هستید به احتمال زیاد عاشق شده اید و وقتش رسیده که آن را پذیرفته و با طرف مقابل در میان بگذارید.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید