به این ۶ دلیل از بوسه بر پیشانی غافل نشوید

بوسه نماد عشق و محبت است اما انواع مختلفی ازبوسه وجود دارد و هر کدام خواص جادویی خودشان را دارند. ما کسانی که دوست داریم را برای اینکه نشان دهیم چقدر برایمان اهمیت دارند می بوسیم. از میان تمام انواع بوسه ها، بوسه ی پیشانی گاهی اوقات سردرگم کننده می شود. بوسه ی پیشانی می تواند پیام های مختلف را القا کند چراکه فقط مخصوص پدر و مادر خواهر و برادر نیست، بلکه عشق مان و کسی که دوستش داریم هم ممکن است پیشانی مان را ببوسد. در ادامه توضیح می دهیم که چرا بوسه بر پیشانی، تنها لمس کردن ساده ی پوست نیست.

۱_ دعای خیر: برای دعای خیر کردن معمولا پیشانی کودکان را می بوسیم. والدین، پدربزرگ مادربزرگ، یا دیگر اقوام معمولا برای دعای خیر کردن و طلب شادی پیشانی کودکان را می بوسند. اگر شریک تان شما را از پیشانی می بوسد، بدانید که واقعا به شما اهمیت داده و بهترین را برایتان می خواهد.

۲_ محبت: دوست داشتن یک نفر لازم نیست که حتما از طریق نزدیکی فیزیکی عمیق ابراز شود. یک بوسه بر پیشانی هم می تواند نشانگر همین موضوع باشد. این بوسه نشان می دهد که شریک تان شما را ورای مرزهای فیزیکی دوست می دارد. تنها حضورتان کافی است که او خوشحال شده و نسبت به شما حس محبت پیدا کند.

۳_ احترام: بوسه بر پیشانی نماد احترام هم هست. وقتی کسی که دوستش دارید پیشانی تان را می بوسد، یعنی برای کسانی که هستید ارزش قائل است. او به زندگی تان، تصمیمات تان، علایق تان و رویاهایتان احترام می گذارد.

۴_ عشق عاری از نفس پرستی: افراد در عشق واقعی به دنبال منفعت خودشان نیستند. بلکه در پی این هستند که طرف مقابل را خوشحال کرده و همانطور که هست بپذیرند. عشق واقعی به دنبال پاداش نیست بلکه محبتی که از درون حس می کند را ابراز می کند. این دقیقا حس شریک شما در زمانی است که پیشانی تان را می بوسد. او شما را بیش از آنچه که بدانید دوست دارد.

۵_ محافظت: آیا شده احساس ناراحتی کنید اما کسی کنارتان بوده، شما را بغل کرده و پیشانی تان را ببوسد؟ این شخص ممکن است کلا چیزی به شما نگوید اما منظورش این است که کنار شماست و از شما محافظت می کند. فرقی نمی کند چقدر ترسیده اید، حسی که این شخص به شما داده باعث شده تا نیرو بگیرید.

۶_ بوسه بر چشم سوم: در معنویت، بوسه بر پیشانی، بوسه ی چشم سوم نام دارد چرا که چاکرای چشم سوم در وسط پیشانی واقع شده. بوسیدن آن نقطه مثل این است که فرد روح تان را ببوسد. فردی که بوسیده می شود تجربه ای دلچسب دارد چرا که این پروسه غدد پینه آل و هیپوفیزش را فعال می کند. این مسئله نوعی حس امنیت و خوبی و مهم تر از همه حس التیام و بهبودی به ارمغان می آورد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید