تعبیر خواب بهم خوردن رابطه

دیدن خواب بهم زدن یا بهم خوردن رابطه می تواند بسیار استرس دهنده و نگران کننده باشد. مخصوصا زمانیکه بالاخره حس می کنید عشق زندگی تان را پیدا کرده اید و قصد دارید تا ابد با هم بمانید. اما نگران نباشید. این خواب هم به مانند خواب های دیگر می تواند معانی متفاوت داشته باشد و لزوما به اتفاق افتادن این موضوع در واقعیت اشاره ندارد.

خیلی از افراد نسبت به خواب هایشان بی تفاوت بوده و وقت و انرژی لازم را برای درک و تعبیر آنها نمی گذارند. خواب ها به ندرت در مورد اتفاقی در آینده پیشگویی می کنند. خواب ها اگر به درستی درک شوند می توانند ابزاری برای بهبود زندگی و حرکت در مسیر درست باشند.

روابط با هم متفاوت بوده و افراد منحصر به فرد هستند. بنابراین پاسخ صحیحی برای اینکه چرا در مورد بهم زدن یا بهم خوردن رابطه مان خواب دیده ایم وجود ندارد. دلیل این مسئله به عوامل گوناگون بستگی دارد. مثلا طول مدت رابطه تان، اینکه ازدواج کرده اید یا نه، روابط قبلی تان به چه صورت بوده و وضع سلامت روان و شادی تان چگونه است.

کسی یا چیزی در زندگی تان مدام به شما استرس وارد می کند

اگر در خواب حس تان به بهم خوردن رابطه بی تفاوتی و منفعلی بود، یعنی چیزی در زندگی واقعی بهتان استرس و نگرانی وارد کرده و باید از زندگی تان بیرون برود. این شخص لزوما شریک زندگی تان نیست. می تواند دوست، همکار و یا آشنا باشد. تمام افرادی که روزانه با آنها ارتباط دارید را مدنظر داشته باشید. آیا کسی هست که مثبت نبوده و تاثیر خوبی بر شما و زندگی تان ندارد؟ آیا مسئله ای هست که حل کردنش را به تعویق می اندازید؟ اگر چنین مسائلی وجود دارند، بنابراین رسیدگی به آنها می تواند باری از دوش شما برداشته و پایانی برای خواب های بهم خورن یا بهم زدن رابطه باشد.

اگر با شریک تان هنوز ازدواج نکرده اید و در خواب می بینید که ترک تان کرده است، نشانه ای مثبت است

طبق کتاب های تعبیر خواب، این خواب یعنی نه تنها هردویتان از شرایط دشواری که پیش رویتان است برخواهید آمد، بلکه این شرایط پیوندتان را نیز قوی تر می کنند. اگر شما دختری عاشق هستید این خواب یعنی عشق تان قوی تر می شود، بیشتر و بیشتر جذب طرف مقابل می شوید و این جذب شدن کاملا دوطرفه است.

اگر با شریک تان ازدواج کرده اید، چنین خواب هایی یعنی یک سری مشکلات خانوادگی وجود دارند که هردویتان مایل به حرف زدن راجع بهشان نیستید. می تواند بدین معنا هم باشد که به زودی مشکلاتی توسط والدین شریک تان پیش می آید. همدیگر را به خوبی درک نمی کنید و این مسئله اگر به طور سازنده با آن برخورد نشود تاثیر منفی ای بر زندگی زناشویی تان خواهد گذاشت.

بعضی از ما بعد از دیدن چنین خواب هایی آرام و منطقی می مانیم اما دیدن این خواب ها برای بعضی دیگر واقعا ترسناک است

در رابطه تان اگر شما از قدرتی برخوردار نبوده و هیچ کنترلی بر مسائل مالی ندارید، این فکر که شریک تان شما را ترک کند می تواند واقعا ترسناک باشد چرا که اگر برود هیچ چیزی برایتان باقی نمی ماند. در بررسی خواب های مربوط به بهم خوردن رابطه در اصل، باورهایتان نسبت به رابطه را بررسی می کنید.

احساس عدم امنیت در رابطه تان مشکل زاست چرا که باعث اضطراب شده و می تواند تاثیرات جدی ای بر سلامتی تان بگذارد. بهترین راه برای برخورد با چنین مسائلی این است که گفت و گویی صادقانه و بی رودروایستی با شریک تان داشته و اگر این خواب ها نگران تان می کنند با یک تراپیست صحبت کنید.

شاید واضح ترین و سرراست ترین دلیل دیدن این خواب ها، ترس شما از رها شدن و عدم ناامنی در رابطه است. می ترسید که شریک تان قلب تان را بشکند و شاید احساس ناکافی بودن می کنید. به دلایلی که ممکن است شریک تان شما را به خاطرشان ترک کند نگاهی بیندازید و راجع بهشان با او صحبت کنید. روراست و صادق بودن بهترین راه برای حل کردن چنین مسائلی در رابطه و جلوگیری از انباشت مسائل روی همدیگر است.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید