تعبیر خواب نوزاد یا بچه

تا به حال شده خواب نوزاد ببینید و به این فکر کنیدکه چه معنایی دارد؟ چه بچه دارید، چه می خواهید بچه دار شوید و چه باردار هستید، خیلی از آدم ها خواب های عجیبی با محتوای نوزاد می بینند. اما چه معنایی پشت این خواب ها نهفته است؟

در تفسیر خواب، باید به بافت آن توجه داشت. در خواب ها نوزادان نماد معصومیت و پاکی هستند. اما می توانند نماد نابالغی و بچه بودن نیز باشند. نوزاد در واقعیت مظهر عشق و علاقه ی ما به انسانی دیگر است. اما بچه ها نماد وابستگی هم هستند. آنها نیازمند توجه ما هستند. اینکه بدانید نوزاد در خواب تان چه معنایی دارد کار آسانی نیست و به همین دلیل ما این مطلب را برایتان آماده کرده ایم.

در انتظار نوزاد هستید

اگر واقعا باردار نیستید، این رویای شروعی تازه است. شما در حال استارت زدن فاز جدیدی در زندگی تان هستید و این کار بهتان حس تولد دوباره می دهد.

پسر بچه

این نوزاد نشانگر ویژگی های مردانه است، بنابراین به مردهای زندگی تان فکر کنید. آیا در حال حاضر با مرد خاصی در زندگی تان مشکل دارید؟ ببینید پسر بچه چه رفتاری در خواب داشته، آیا خشن بوده؟ آیا بازی می کرده؟ نکته ی مهم این است که بچه چه رفتاری داشته و شما چه حسی نسبت به آن داشتید.

دختر بچه

این نوزاد نشانگر انرژی زنانه است. آیا زن قدرتمندی در زندگی هست که روی شما کنترل دارد؟ اگر چنین است وقت به چالش کشیدن این زن رسیده. به طور ذاتی، دختر بچه می تواند سمبل خودتان نیز باشد. اگر شما خانم هستید، آیا به ویژگی های زنانه تان بی توجهید؟ یا اینکه حس می کنید این ویژگی ها به دلایلی سرکوب شده اند؟

نوزادان دوقلو

این نشانی بسیار فرخنده بوده و با موفقیتی بزرگ ارتباط دارد. در زمینه ی کاری به ترفیع رسیده و با سرعت بیشتری از نردبان موفقیت بالا می روید (۲ تا یکی پله ها را بالا می روید).

کلی نوزاد

کلی نوزاد نماد هیجان برای زندگی. انرژی و اشتیاق شدیدی نسبت به کاری که در حال حاضر انجام می دهید دارید. خواب تان به شما می گوید که در مسیر درستی هستید.

نوزاد با نژاد مختلط

اگر نوزاد با نژاد مختلط بچه ی خودتان بود، در تلاش هایتان به موفقیت خواهید رسید. اگر نوزادی با نژاد متفاوت بچه تان بود، یا به موفقیت های بزرگ می رسید یا شکست های بزرگ. حد وسطی وجود ندارد. اگر در خواب نوزاد سفیدی داشتید حال آنکه خودتان از نژاد دیگری هستید، یعنی زندگی ای مستقل خواهید داشت.

عوض کردن پوشک بچه

باید مراقب کسی که بهتان نزدیک است باشید. شاید کسی ناخوش احوال است و به آسانی به او دسترسی ندارید.

نوزاد فوت شده

معنی دیدن بچه ی مرده در خواب این است که در زندگی واقعی استرس زیادی دارید و ضمیر ناخودآگاه تان می خواهد به شما بگوید که با آن  خوب کنار نمی آیید.

نوزاد خوشحال

نشانه ی تمام چیزهای خوب و خالص در شماست. شاید فراموش کرده اید چه انسان خوبی هستید. وقت آن است که به یاد بیاورید.

نوزاد خوشگل

دوستان در اوقات سختی که در آینده تجربه می کنید کمک تان خواهند کرد. وقت آن است که بگذارید یاری تان کنند. حس نکنید که باید تنهایی با همه چیز کنار بیایید. لازم به این کار نیست. حمایت دیگران را در اختیار دارید فقط باید از آنها بخواهید.

نوزاد زشت

مواظب رفتارهای خیانت آمیز اطراف تان باشید. دوستان یا همکارانی هستند که خوب شما را نمی خواهند. شما خودتان هم به مردم اعتماد ندارید.

نوزاد بیمار

این خواب نمایانگر سختی هایی است که پیش رو خواهید داشت. با خودتان مهربان باشید. غذای سالم بخورید، به اندازه  کافی بخوابید، استراحت کنید و کارهایی که از انجام شان لذت می برید انجام دهید. بیش از حد کار نکنید. حواستان باشد که با عزیزان تان وقت بگذرانید. اگر لازم است، تغییر ایجاد کنید.

نوزاد نارس

بدون اطلاع قبلی به مشکلات جدید و یکدفعه ای برمی خورید. باید حواس جمع بوده و همواره انتظار همه چیز را داشته باشید. به ندای قلبتان گوش دهید.

نوزادی که راه می رود

ناگهان استقلال بیشتری پیدا می کنید. آماده باشید تا به تنهایی گام هایی بزرگ بردارید. شما آماده اید. وقت آن رسیده که شجاع و ماجراجو باشید.

نوزاد گریان

توجهی که خواستارش هستید به شما نمی شود. یا در روابط شخصی یا در سرکار، آیا شما را سرسری می گیرند؟ آیا به تلاش هایتان بی توجهی می شود؟

معنای دیگر دیدن نوزاد گریان این است که متوجه کل پتانسیل تان نیستید. بنابراین نوزاد به شما اشاره دارد و به خاطر بی توجهی و نادیده گرفتن استعدادهایتان شما را مجازات می کند.

نوزاد شیطان

اگر نوزاد شیطانی را در خواب دیدید نشانگر خشم سرکوب شده و آن سوی تیره ی شخصیت تان است که نمی خواهید دیگران ببینند. شاید فکر کنید این سمت تاریک روان تان را باید پنهان نگه دارید، اما راهی برای بروز پیدا می کند. اگر برای حل و فصل کردن احساسات درونی تان به شیوه ای سازنده تلاش کنید، بر نحوه ی بروزشان کنترل خواهید داشت.

نوزاد خیلی کوچک

دیدن این خواب یعنی از آنچه در آینده منتظرتان است هراس دارید.

نوزاد گم شده

اگر خواب دیدید که نوزاد خودتان را گم کردید، به ترس های خودتان به عنوان یک تازه پدر یا مادر شده ارتباط دارد. مسئولیت جدیدتان در این نقش خاطرتان را آشفته. اگر نوزاد گم شده برای خودتان نبود، می ترسید که چیز بسیار مهمی را در زندگی مهم کنید.

فراموش کرده بودید که نوزاد دارید

این یعنی شدیدا سعی دارید نقاط ضعف تان را از دیگران پنهان کنید یا اینکه نمی خواهید نزدیکان تان از عمیق ترین رازهایتان باخبر شوند.

نوزاد خوابیده

در زندگی واقعی تان شاد و خوشحال هستید. به اهداف تان رسیده اید و در جایگاه خوبی هستید، هم به لحاظ کار هم به لحاظ روابط.

فراموش کردن نوزاد

اگر فراموش کردید نوزادتان را کجا گذاشتید و ترس برتان داشت، یعنی از حرفه تان ناراضی هستید. مسئله ای سرکار کفرتان را در آورده و حل شدنی هم به نظر نمی رسد.

جا گذاشتن نوزاد

اگر نوزاد را جایی جا گذاشتید و اصلا عین خیال تان نبود، یعنی بر دیگران اعمال قدرت دارید یا اینکه می خواهید مسئولیت تان را به گردن دیگری بیندازید.

انداختن نوزاد

نوزاد در خواب به شما هشدار می دهد که از تضاد و کشمکش در زندگی  واقعی تان فاصله بگیرید. در گذشته رفتارهای بی پروایتان باعث شده شرایط سختی برایتان رقم بخورد.

نوزاد در حال غرق شدن

سرکارتان احساس آشفتگی و تشویش دارد. قبل از آنکه خیلی دیر شود درخواست کمک کنید.

نوزادی را بغل گرفته اید

دل تان برای دورانی از زندگی که هیچ مسئولیتی نداشتید تنگ شده. احتمالا دوران کودکی یا نوجوانی که والدین مراقب تان بودند.

خودتان نوزاد هستید

این خواب نشان دهنده ی تمایل به بازگشت به دوران معصومیت است که همه چیز ساده و آسان بوده. یا اینکه شما رویدادی ناراحت کننده که در کودکی برایتان اتفاق افتاده را سرکوب می کنید.

 

 

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید