خواب مردن کسی را دیدن نشانه‌ی چیست؟

13
72890

خواب مردن کسی را دیدن نشانه‌ی چیست؟

خواب مردن کسی را دیدن می‌تواند معنا‌های متفاوتی داشته باشد، با این حال بسیاری از مردم معتقد هستند که دیدن خواب مردن کسی نشانه‌ی بدی است و شاید نشان دهنده‌ی مرگ آن فرد در زندگی واقعی باشد. خواب مردن معمولا به منزله‌ی پایانی بر یک چیز است، حال یا یک رابطه یا یک شغل . خواب مردن یک شخص خاص را دیدن می‌تواند معانی زیادی داشته باشد.

اگر خواب دیدید که والدین‌تان مرده‌اند ممکن است بترسید که آنها را در واقعیت هم از دست بدهید، اگر آنها بیمار باشند، دیدن خواب مردن آنها با عقل جور در می‌آید. دلیل دیگر می‌تواند این باشد که شما از یک سبک زندگی نا‌پخته و نا‌بالغ در حرکت به سمت یک سبک زندگی پایدار‌تر هستید.

دیدن مردن خواهر برادر اغلب نشانه‌ی این است که دلتان برای آنها تنگ شده و آنقدر که باید نمی‌بینید‌شان. همچنین می‌تواند نشانه‌ی این است که شما سعی دارید با مرگ آنها در زندگی واقعی کنار بیایید.

اما چه توضیحات دیگری در زمینه‌ی دیدن خواب مردن کسی وجود دارد؟

تغییری در شرایط

خواب‌های مردن معمولا نشانگر نوعی تغییر هستند چرا که مرگ به منزله‌ی پایان یا تولد مجدد چیزی است. خواب مردن کسی را دیدن یعنی به زودی تغییر یا تولد مجددی در پیش است. مثل شغلی جدید، عشقی جدید یا اهداف کاری جدید.

توسط آن شخص احساس خیانت می‌کنید

شایع‌ترین دلیل دیدن خواب مردن کسی این است که این افراد در زندگی واقعی توسط آنها مورد خیانت قرار گرفته‌اند. اگر بخاطر مردن آنها ناراحت هستید یعنی در زندگی واقعی‌ام ناراحت هستید. اما اگر خوشحالید یا برایتان مهم نیست یعنی این انتقامی برای خیانت به شماست.

فردی که می‌میرد ویژگی‌هایی دارد که شما ندارید

افرادی بر این باورند که ممکن است فردی که می‌بینید در حال مردن است ویژگی‌های خاصی داشته باشد که شما در ناخودآگاه‌تان می‌دانید از لحاظ آنها کمبود دارید. مثلا آیا در زندگی واقعی‌تان به او حسادت می‌کنید؟ آرزو می‌کنید که ای کاش شبیه او بودید؟

از، از دست دادن کسی می‌ترسید

به مهم‌ترین رابطه‌تان در زندگی فکر کنید. آیا در خطر از دست دادن کسی هستید؟ حال یا آن فرد بیمار است یا مثلا حس می‌کنید که دیگر شما را دوست ندارد. این نوع خواب اغلب انعکاس دهنده‌ی چیزی است که شما در زندگی واقعی از آن هراس دارید.

در زندگی واقعی احساس گناه می‌کنید

اگر یک اتفاق خیلی بد افتاده و شما حس می‌کنید که به اندازه‌ی کافی کمک نکردید، ضمیر ناخودآگاه‌تان با دیدن چنین خوابی سعی در مقابله با این حس دارد.

حس می‌کنید توسط شخصی که مرده است کنترل می‌شوید

این نوعی درخواست ضمیر نا‌خودآگاه برای کمک است. اگر کسی در زندگی واقعی آنقدر کنترل‌تان می‌کند که حس درماندگی دارید، پس دیدن خواب مردن آنها طبیعی است. اینکه خواب می‌بینید آنها مرده‌اند به این معنا نیست که واقعا آرزوی مرگ‌شان را دارید، اما سعی دارید از کنترل آنها رهایی پیدا کنید.

نشانه‌ی بارداری است

گزارش‌هایی مبنی بر این بوده است که زنانی قبل از دریافت تایید بارداری‌شان خواب مردن کسی را دیده‌اند. این موضوع می‌تواند تفسیر مرگ به ازای تولد باشد.

 

13 ديدگاه

 1. من یه مدته همش دارم خواب مردن ادمهای مختلف رو میبینم. خیلی میترسم یکی از اعضای خانوادمو از دست بدم. چندین بار هم خواب هایی دیدم که تعبیرش نزدیک بودن مرگ خودمه. دیگه دارم دیوونه میشم.

 2. من خواب دیدم ، پدربزرگم مرده . تو تابوت میارنش مدرسه تا با جسدش خداحافظی کنم . از مرگ هم خیلی میترسم ، چه برای خودم ، چه برای دیگران . چی کار کنم ؟

 3. ببخشید ، یه سوالی داشتم که اصلا مربوط به مردن نیست ، فقط گفتم از شما بپرسم ، چون تعبیراتون خیلی کامل و جامع هستش . مامانم خواب دیده که مراسم عروسیش با بابامه ، بابامم همین خواب رو در همون زمان دیده . تو خوابشون هم همدیگه رو می دیدن . اونوقت مامانم چند روز بعد این خواب مریض می شه . تعبیرش چیه ؟ سایت های دیگه شرایط این خوابه رو نداشتن ، برای همین گفتم از شما بپرسم . لطفا بدون رودرباسی تعبیرش رو بگید ، حتی اگه تعبیرش بد باشه . مرسی بابت تعبیر های خوبتون .

  • سلام به شما دوست عزیز
   ممنون به خاطر دنبال کردن مطالب. مسئله ای که میفرمایید اگر بنظرتون خیلی جدی میرسه بهتره با یک روانکاو یا روانشناس مشورت کنید. چون مورد که میفرمایید خاص هست و باید به طور اختصاصی بررسی و ریشه یابی بشه به همین دلیل در فضای اینترنت پاسخی براش پیدانخواهید کرد.
   موفق باشید

 4. سلام ببخشید من متوجه نشدم دوشبه پشت سر هم خواب مرگ خواهرم رو دیدم و شب قبلش مرگ عموم رو دیدم جفتش هم خیلی بد بود و من ناراحت بودم و گریه میکردم تعبیرش رو نمیفهمم چیه ممنون میشم بگین🙌🏻

  • سلام به شما دوست عزیز
   ممنون به خاطر دنبال کردن مطالب. مسئله ای که میفرمایید اگر بنظرتون خیلی جدی میرسه بهتره با یک روانکاو یا روانشناس مشورت کنید. چون مورد که میفرمایید خاص هست و باید به طور اختصاصی بررسی و ریشه یابی بشه به همین دلیل در فضای اینترنت پاسخی براش پیدا نخواهید کرد.
   موفق باشید

 5. من خواب دیدم به فاصله دوماه دوتا ازبرادرام فوت شدن خواهراهمه موقع خاکسپاری جمع بودیم وسرمراسم برادر دومیم خودش بهم میگفت چیکارکنین وچیکارنکنین

 6. با سلام خدمت مدیران محترم
  دیشب خواب دیدم خالم ک مجرده و خیلی دوسش دارم فوت کرده و همچنین خواب دیدم خواهر دوستم هم فوت کرده لطفا تعبیرشو بگید ممنون میشم

  • سلام به شما دوست عزیز
   ممنون به خاطر دنبال کردن مطالب. مسئله ای که میفرمایید اگر بنظرتون خیلی جدی میرسه بهتره با یک روانکاو یا روانشناس مشورت کنید. چون مورد که میفرمایید خاص هست و باید به طور اختصاصی بررسی و ریشه یابی بشه به همین دلیل در فضای اینترنت پاسخی براش پیدا نخواهید کرد.
   موفق باشید

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید