رنگ مورد علاقه تان درمورد شما چه می گوید؟

0
62
رنگ مورد علاقه تان درمورد شما چه می گوید؟

رنگ مورد علاقه تان درمورد شما چه می گوید؟

آیا رنگ مورد علاقه ای دارید؟ آیا می دانستید که رنگ مورد علاقه تان می تواند خصوصیات شخصیتی تان را فاش کند؟ به کمد لباس هایتان نگاهی بیندازید، آیا اکثر لباس هایتان به یک رنگ هستند؟ آیا بیشتر در یکی دو طیف رنگی لباس خریده و رنگ های دیگر را امتحان نمی کنید؟

رنگ ها تاثیرات عمیق روانشناسانه ای بر ذهن ما داشته و می توانند روی اطرافیان مان هم تاثیر بگذارند. اما رنگ مورد علاقه تان در مورد شخصیت شما چه می گوید؟ در ادامه ی این مطلب همراه ما باشید تا متوجه شوید که رنگ مورد علاقه تان چه ویژگی هایی را راجع به شما فاش می کند.

قرمز

قرمز نماد خون است، یعنی ماهیت زندگی. از همین رو اگر رنگ قرمز را دوست دارید خوشبین بوده، عاشق زندگی هستید و دوست دارید نهایت استفاده از آن را ببرید. شما بلند پرواز، مشتاق، با اراده و پر انرژی هستید. ممکن است اهل رقابت بوده و برای رسیدن به اهداف تان سخت تلاش کنید. عاشق این هستید که مرکز توجه باشید. کسانی که رنگ قرمز دوست دارند خواستار رهبر بودن هستند در عین حال ممکن است در دنبال کردن چیزهایی که برایتان مهم هستند لجوج و خشن هم بشوید.

نارنجی

نارنجی رنگ بسیار اجتماعی ای بوده و مرتبط با جوانی است. شما اهل مهمانی گرفتن و دور هم جمع کردن بقیه هستید، اما خیلی مسئولیت پذیر نبوده و دوست دارید بار مسئولیت پذیری را بر عهده ی دیگران بگذارید. شما اهل جمع و در جمع بودن هستید و خیلی خرده شیشه ندارید. اهل قضاوت کردن دیگران نیستید و آن ها را تا زمانی که کار بدی در حق تان نکرده ‎اند دوست دارید.

زرد

زرد رنگ آفتاب بوده و نشان از خوش بینی و گرماست. افرادی که این رنگ را دوست دارند متفکرانی منتقد هستند. دلیل این موضوع آن است که بخش منطقی سمت چپ مغز نسبت به رنگ زرد واکنش نشان می دهد. در نتیجه اگر رنگ زرد را دوست دارید احتمالا در حل مسائل و مشکلات هم خوب هستید. رنگ زرد رنگ دانش و یادگیری است. شما نه تنها اطلاعات جمع می کنید بلکه دوست دارید این اطلاعات را به دیگران هم انتقال بدهید. شما فردی مستقل بوده که دوستان صمیمی کمی دارد.

صورتی

صورتی رنگ عشق و علاقه است. رنگ صورتی را می توان رنگی زنانه که نشان دهنده ی جنبه های زنانه ی یک نفر می باشد در نظر گرفت. کسانی که عاشق این رنگ هستند به دنبال مهربانی، عشق، پذیرفته شدن و علاقه هستند. رنگ صورتی یک نوع خاصیت بچه گانه هم دارد که نشان دهنده ی نیاز فرد برای تحت مراقبت بودن است. فردی که این رنگ را دوست دارد به عشق بی قید و شرط باور دارد.

بنفش

رنگ بنفش مرتبط با معنویت، ثروت و اشرافیت است اما اگر این رنگ، رنگ مورد علاقه ی شماست نشانه ی خلاقیت هم هست. شما یک انسان منحصر بفرد هستید که تنها به ساز خودتان می رقصید. به شیوه ی خودتان زندگی کرده و برایتان مهم نیست که دیگران چه فکری می کنند. ممکن است به شدت هم لجوج و خودسر باشید اما در عین حال آرامش و آسایش دیگران نیز برایتان اهمیت داشته باشد. بیشتر کسانی که این رنگ را دوست دارند در فعالیت های بشر دوستانه شرکت می کنند چرا که اصولا شخصیت پخته تری داشته و درک معنوی شان بالاتر است.

آبی

حتما دلیلی دارد که یونیفرم ها اغلب آبی هستند و دلیل آن این است که آبی رنگ با هارمونی و مرتبط با نظم و آداب و رسوم است. اگر از این رنگ خوش تان می آید پس ثبات و زندگی ای مرتب را ترجیح می دهید. خیلی از سورپرایز شدن خوشتان نمی آید و تمایل دارید همه چیز را از پیش برنامه ریزی کنید. شما همچنین اصول سفت و سختی دارید که به احتمال زیاد تغییرشان نخواهید داد. زندگی ای محافظه کارانه داشته و دوست دارید همه چیز تمیز و مرتب باشد. خیلی اهل یاغی گری نیستید و جزو آن دسته افراد هستید که بیشتر پایبند به قانون اند تا اینکه بخواهند آن را زیر پا بگذارند.

سبز

سبز رنگ طبیعت است و اگر از این رنگ خوش تان می آید به احتمال زیاد در مرکز شهر زندگی نمی کنید. شما دوست دارید که اطرافتان فضای باز باشد. برای دوستان و خانواده تان ارزش قائل شده و عشق بسیار برایتان مهم است. شما وفادار هستید و وقتی با کسی دوست می شوید به احتمال زیاد آن فرد تا آخر عمر دوست تان خواهد ماند. سبز نشانه ی رشد، زندگی، تعادل و انرژی است. شما می توانید دیدی کلی تر داشته و بین کار، سرگرمی، خانواده و دوستان تان تعادل ایجاد کنید. شما عادل هستید و در نتیجه افراد برای مشورت گرفتن زیاد پیش شما می آیند.

قهوه ای

قهوه ای رنگ قابل اعتماد بودن و خاکی بودن است. اگر دوستی دارید که خیلی قهوه ای به تن می کند احتمالا فرد حمایت کننده ای بوده و ناامیدتان نخواهد کرد. این افراد جدی هستند و شما می توانید به آن ها تکیه کنید. قهوه ای دوست ها ساده پسند هستند.

مشکی

خیلی ها رنگ مشکی را چون راحت با همه چیز ست می شود انتخاب می کنند، اما اگر مشکی رنگ مورد علاقه تان است معنی دیگری دارد. در جوان ترها نشانه ی یاغی گری است. برای خانم های بزرگ تر، نشان دهنده ی دلفریبی و اغواگری است. بعضی ها هم وقتی نمی خواهند خیلی به چشم بیایند مشکی می پوشند. مشکی همچنین به لحاظ جنسی هم رنگ جذابی است.

سفید

پوشیدن رنگ سفید سخت است. اما کسانی که رنگ مورد علاقه شان سفید است زندگی ای مرتب داشته و از بهم ریختگی دوری می کنند. این افراد استانداردهای بالایی داشته و سازشکاری نمی کنند. به توانایی هایشان هم اعتماد دارند. وقتی رنگ سفید می پوشید نمی توانید عیب و نقص ها را پنهان کنید.

خاکستری

خاکستری رنگ خنثی بوده و نشان دهنده ی فردی عمل گرا که اهل سازش است می باشد. معمولا کسانی که از خاکستری خوششان می آید افرادی سخت کوش هستند که چشم اندازی محافظه کارانه دارد. با این حال گاهی ممکن است بی انرژی و بی اعتماد به نفس هم باشند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید