عادات بدی که برایتان خوب هستند

بنظر می رسد که این روزها، دنیا متمرکز بر چیزهایی است که درست هستند. این کار را بکن، آن کار را نکن. شاید ضروری باشد که مدام بهمان یادآوری شود انجام چه کاری درست است، اما گاهی اوقات انجام کار درست یعنی انجام کار اشتباه. در ادامه  عادت بدی که برای شما خوب هستند را معرفی می کنیم.

گوش کردن به موسیقی با صدای بلند

وقتی موسیقی با صدای بلند پخش می شود، مغز تحریک به ترشح هورمون هایی می شود که ما را آرام و خوشحال می کنند.

با انگشتان دست یا پای تان سر و صدا درآوردن

اگرچه این کار می تواند برای اطرافیان بسیار اعصاب خردکن باشد، اما باعث تقویت حافظه، افزایش خلاقیت و حتی سوزاندن کالری می شود.

گذاشتن ساعت در حالت چرت

خواب به شما کمک می کند تا عمری طولانی تر داشته باشید، حافظه تان بهتر کار کند و استرس تان کم شود. هرچند بیش از حد گذاشتن ساعت در حالت اسنوز یا چرت، باعث می شود که بی مسئولیت بنظر رسیده و دیر کنید و متعاقبا استرس بیشتری داشته باشید. اما گه گاهی انجام این کار بد نیست.

تسلیم هوس هایتان شدن

اگر گاهی اوقات به خوردن خوراکی ای که دوست دارید خودتان را مهمان کنید، احساس شادی و انرژی بیشتری خواهید داشت. اما حواستان باشد که مصرف زیاد از حد هر چیزی می تواند مضر باشد.

بیرون ریختن خشم تان

آزادسازی احساسات تان باعث کاهش تاثیرات استرس شده و احتمال ابتلا به حمله ی قلبی را کم می کند. نشان دادن احساسات تان اشکالی ندارد، اما حواس تان باشد که در این بین، چیزی را خراب نکنید که نشود درستش کرد.

نوشیدن قهوه

نوشیدن قهوه به تعادل (۱ تا ۳ فنجان در روز) باعث افزایش سرعت متابولیسم، کاهش استرس  و جلوگیری از افسردگی می شود.

حمام آفتاب

وقت گذرانی زیر نور خورشید و آفتاب گرفتن در آن اگر به تعادل انجام شود چیز خطرناکی نیست. این کار باعث برطرف کردن فقدان ویتامین دی و کاهش فشار خون و ابتلا به سکته ی قلبی می شود. علاوه بر این ها، می توانید پوست تان را طبیعی برنزه کنید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید