علائمی که نشان می‌دهند پسری به شما علاقه ندارد

0
50
علائمی که نشان می‌دهند پسری به شما علاقه ندارد

علائمی که نشان می‌دهند پسری به شما علاقه ندارد

شاید فکر کنید مرد رویاهایتان را پیدا کرده اید، اما جایی در پس ذهن تان فکر نمی کنید که او هم در این زمینه با شما هم عقیده باشد. شادی واکنش هایش آنقدر دلگرم کننده نیستند که به شما اطمینان دهند او هم به اندازه ی شما از شما خوشش می آید اما انقدری واکنش نشان می دهد که شما را دور و اطراف خودش نگه دارد. اگر سردرگم شده اید و نمی خواهید وقت تان را با این فرد هدر دهید، باید هر چه سریع تر متوجه شوید که رابطه تان راه به جایی خواهد برد یا نه. در ادامه علائمی که نشان می دهند مردی به عنوان شریک عشقی و احساسی روی شما حساب باز نکرده را معرفی می کنیم.

دور و برتان نیست: اگر پسری جذب شما شده باشد، راه های مختلفی برای کنار شما بودن پیدا می کند. شاید شما را اذیت کند اما هرکاری از دستش بربیاید برای جلب توجه شما انجام می دهد. او سعی می کند به شما نزدیک شده و هر زمان که احتیاج به صحبت کردن دارید گوش شنوایتان باشد. اما اگر از انقدرها از شما خوشش نیاید تا زمانیکه خودتان پیشنهاد ندهید با شما وقت صرف نخواهد کرد.

علاقه مند به گفت و گو کردن به نظر نمی رسد: شاید کارش در رختخواب عالی باشد اما وقت صحبت کردن که برسد اصلا علاقه ای نشان نمی دهد. حتی اگر صحبت معمولی هم باشد او سعی می کند تا به نحوی از زیر آن در برود. پسرها برای کسانی که دوستشان دارند وقت پیام زدن و زنگ زدن می گذارند اما اگر بهانه ی مشغول بودن می آورد نباید حرفش را باور کنید. آنطور که بنظرمی رسد او اولویت های دیگری دارد که بیشتر به آن ها علاقه مند است تا شما و بدتر از همه اینکه وقتی دارید صحبت می کنید، جوری جواب تان را می دهد که به اتمام مکالمه ختم شود.

جوری حرف می زند که انگار فقط با هم دوست هستید: اگر همیشه با لحنی معمولی با شما صحبت می کند و هیچ گاه لحن و تن صدایی رمانتیک و جذاب نمی گیرد تا توجه شما را جلب کند، مشخص است که آنطوری که باید به شما چشم ندارد. وقتی پسری با دختری که دوستش دارد صحبت می کند در تن صدایش تغییر ایجاد می شود چرا که می خواهد نهایت تلاشش را برای تحت تاثیر قرار دادن او انجام دهد. اگر در این زمینه تلاشی نمی کند، یعنی نمی خواهد به طور خاص توجه  تان را جلب کند و شما فقط برای او دوستی معمولی هستید.

در مورد دخترهایی که ازشان خوشش می آید برایتان تعریف می کند: شاید فکر کنید این عالی است که او کراش هایش را از شما مخفی نمی کند، اما شاید همین نشانه ای بر این باشد که نباید چیزی را بین خودتان جدی بگیرید.البته اگر داستانش با دختری را تعریف می کند، مثل کاری که ممکن است همه بکنند، اشکالی ندارد اما اگر یکدفعه ای اسم چند نفر را آورده و می گوید که چقدر از آن ها خوشش می آید و یا فانتزی هایش را برایتان تعریف می کند، این یعنی به شما دیدی عاشقانه نداشته و شما فقط دوستش هستید.

زبان بدن: حواستان باشد که دوست دارد نزدیک تان بنشیند؟ با شما ارتباط چشمی برقرار  کند؟ یا نشانه های دیگری از صمیمیت بروز دهد. هر چه بیشتر از این کارها بکند یعنی بیشتر به شما علاقه مند است. اما اگر همیشه سعی می کند فاصله اش را با شما حفظ کند و در چشمان تان نگاه نمی کند، متاسفانه یعنی علاقه ای به شما ندارد.

برنامه ها را کنسل می کند: او می تواند هزاران دلیل برای اینکه چرا به مهمانی ای که دعوتش کرده اید نمی آید میاورد یا مدام بهانه های واهی برای اینکه نمی تواند کنارتان باشد بیاورد. این اتفاق ممکن است یکی دوبار بیوفتد اما اتفاق افتادن همیشه اش به دور از منطق است. در این جا وقت آن است که هر چه سریع تر از او جدا شوید تا به خودتان و عزت نفس تان لطمه ای وارد نکنید.

نه تنها با شما، بلکه با همه گپ و گفت دوستانه می کند: بله، با شما گپ و گفت می کند اما در عین حال با دیگران هم این کار را می کند. می بینید که خیلی صمیمی به دوست های دختر کاری یا تحصیلی اش پیام می دهد یا وقتی در مهمانی هستید سعی می کند با همه ی دخترها صمیمی شود. در این شرایط شما برای او خاص و ویژه نیستید، او فقط کنار شماست چون به او توجه می کنید. پسران این چنینی دوست دارند تا جایی که می شود توجه تمام دختران را جلب کنند.

 

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید