می‌خواهید کارمند باشید یا کارفرما؟

0
248
می‌خواهید کارمند باشید یا کارفرما؟

از خودتان بپرسید، دوست دارید یک کارمند باشید یا کارفرما؟ به عنوان یک کارمند شما برای دیگران کار می‌کنید، برای دیگران پول در می‌آورید و خودتان حقوقی دریافت می‌کنید- معمولا به صورت مقدار ثابت به صورت ساعتی یا ماهانه.

به عنوان یک کارفرما شما برای خودتان کار کرده و دیگران را استخدام می‌کنید. این به شما فرصت می‌دهد که وضع اقتصادی‌تان را بهبود بخشیده و از کارمند بودن درآمد بیشتری داشته باشید.از آنجایی که شما صاحب کسب و کارتان هستید سخت‌تر کار کرده، بیشتر پول درمی‌آورید و مسئولیت‌های بیشتری دارید.

برای برخی افراد فکر اینکه رئیس خودشان باشند ترسناک است. این افراد ترجیح می‌دهند که برای دیگران کار کنند چرا که امن‌تر بوده و نگرانی‌های اداره‌ی کسب و کار را ندارند.

به عنوان یک کارمند شما می‌توانید پیشرفت کرده و بسته به جایی که در آنجا کار می‌کنید می‌توانید سمت بهتری پیدا کرده و درآمد بیشتری داشته باشید.

به عنوان کارفرما باید مدام به دنبال راهی برای پیدا کردن مشتری، افزایش سفارش‌ها، و بهبود کسب و کارتان باشید. با این حال اگر کسب و کار به موفقیت برسد شما هم به درآمد بالایی خواهید رسید.

آیا ترجیح می‌دهید که به عنوان کارمند برای دیگران کار کنید یا ترجیح می‌دهید که به عنوان رئیس برای خودتان کار کنید؟

دسترسی به نسخه اصلی و کامل این محتوا برای کاربران ویژه ممکن خواهد بود.با عضویت ویژه، علاوه بر دسترسی به این محتوا، به تمامی محصولات سایت نیز دسترسی خواهید داشت.

خرید اشتراک ویژه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید