وقتی دوستمان ناراحت است چکار کنیم؟

0
239

وقتی دوستمان ناراحت است چکار کنیم؟

یکی از چالش‌برانگیزترین کارها در رابطه‌ی دوستانه این است که بدانیم وقتی دوستمان خبر ناراحت‌کننده‌ای را با ما به اشتراک می‌گذارند چه کار کنیم چون‌که فرقی نمی‌کند چقدر صمیمی باشید، اما ممکن است واقعاً ندانید چه کار باید بکنید.

وقتی کسی که برایتان مهم است صدمه‌ای دیده است، طبیعی است که بخواهید حالش را بهتر کنید. اگر تابحال چیزی که آن‌ها در حال تجربه‌اش هستند را تجربه نکرده باشید کار کمی دشوارتر می‌شود. حتی اگر قبلاً هم چنین چیزی را تجربه کرده باشید ممکن است متوجه شوید که شرایط دوست‌تان خیلی وخیم‌تر است.

اگر آن‌ها به تازگی یکی از عزیزان‌شان را از دست داده‌اند یا یک فرد خیلی نزدیک به آن‌ها بیمار شده است، پیدا کردن جملاتی برای تسکین آن‌ها کار سختی است. مشکلات کاری یا به پایان رسیدن رابطه‌شان هم مسائلی هستند که پیوند زدن قلب شکسته‌ی دوست‌تان در آن شرایط کار دشواری است. هیچ راه معین و مشخصی برای دلداری دادن دوست‌تان در چنین شرایطی وجود ندارد، اما یک سری شیوه‌ها هستند که با بکارگیری آن‌ها می‌توانید چنین مسائلی را بهتر مدیریت کنید.

http://www.lifehack.org/635617/what-to-do-when-your-friend-tells-you-that-theyre-sad?ref=category_page_latest_section_post_635617 . . .

دسترسی به نسخه اصلی و کامل این محتوا برای کاربران ویژه ممکن خواهد بود.با عضویت ویژه، علاوه بر دسترسی به این محتوا، به تمامی محصولات سایت نیز دسترسی خواهید داشت.

خرید اشتراک ویژه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید