چرا قانون جذب برای شما جواب نمی دهد

قانون جذب بر این باور استوار است که « انرژی های همانند، یکدیگر را جذب می کنند». طبق این قانون شما با فکر کردن بر روی افکار مثبت و منفی موضوعات مثبت و منفی را به زندگی خود جذب می کنید.

ناپلئون هیل مرتبا در کتابش به قانون جذب برای دستیابی به موفقیت اشاره کرده است.

درون هر یک از ما روحی الهی وجود دارد. روح نقش مهمی در قانون جذب بازی می کند. بدن ما برای سالم ماندن به غذا نیاز دارد و روحمان به فکر. هر یک از افکار ما تغذیه کننده روحمان هستند. بنابراین قدرت روح شما مطلقا به کیفیت افکار شما بستگی دارد.

روح نیروی بیکرانی دارد که به ما در رسیدن به خواسته هایمان کمک می کند. همچنین در دستیابی به آنچه نمیخواهیم نیز کمک مان میکند. در اینجاست که میگوییم قانون جذب برای شما جواب نمی دهد. در حقیقت، قانون جذب همیشه جواب می دهد اما شما آگاه نیستید که در جهت معکوس عمل می کند.

برای قانون جذب اینکه شما چه میخواهید و چه نمی خواهید اهمیتی ندارد. زیرا تنها به افکار شما پاسخ می دهد.

مردم به چیزهایی که نمی خواهند فکر کرده و مقدار بیشتری از همان را جذب می کنند.

افکار موجودیت دارند. ما همیشه قدرت افکار را دست کم می گیریم. هیچ گاه به قدرت آن شک نکنید. ما همانند یک آهنربا هستیم. هر چیزی که به آن فکر کنیم را جذب می کنیم.

آیا میخواهید قانون جاذبه برای شما جواب دهد؟ کاری که لازم است انجام دهید این است: تمرکز خود را از روی « چیزی که نمی خواهید» به « چیزی که میخواهید» منتقل کنید.

دلایل جواب ندادن قانون جذب

  • تمرکز: باید ببینید تمرکزتان کجا قرار گرفته است. تمرکزتان باید بر روی « چیزی که میخواهید داشته باشید» باشد تا « چیزی که نمیخواهید داشته باشید.» خواسته خود را تصویرسازی کنید تا به آن برسید.
  • باور: باور بنیان است. خودتان را باورداشته باشید. افکار خود را باور داشته باشید. باید تصویر واضحی از خواسته خود را متصور باشید. مثلا میخواهید با برنده شدن در لاتاری میلیاردر شوید. شما خودتان را باور ندارید بلکه شانس و اقبال را باور می کنید.

هر چه بیشتر چیزی را باور داشته باشید، شانس وقوع آن بالاتر می رود. دیپاک راجپال

  • ترس: همیشه در هنگام شروع کاری دو نوع ترس وجود دارد. اول، ترس از شکست. مردم از اینکه شکست بخورند می ترسند. شکست خوردن بهتر از کاری انجام ندادن است. دوم، ترس از موفقیت. برخی از مردم حتی از این می ترسند که آیا از پس موفقیتشان برمی آیند یا نه.

بنابراین شکست خوردن را راحتتر می یابند. تنها چیزی که باید از آن بترسید خود ترس است. بر آن غالب شوید.

  • شک: مردم به توانایی خود برای رسیدن به رویاهایشان شک می کنند و محدودیت هایی در ذهنشان می سازند. قانون جذب زمانی جواب می دهد که ذهن باز باشد. به شک و تردیدهایتان اجازه ندهید سد راهتان شوند. هر کسی میتواند هر کاری را که واقعا دوست دارد انجام دهد. کائنات سرعت عمل را دوست دارد. معطل نکنید. دودل نشوید. شک نکنید.
  • افکار منفی: کیفیت افکار نحوه عملکرد قانون جذب را در مورد شما نشان می دهد. اغلب اوقات ما افکار منفی را در تک تک افکار مثبتمان دخیل می کنیم. برای همین است که قانون جذب برای اکثر افراد جواب نمی دهد.
  • زبان اسراری: قانون جذب ، زبان اسراری خداست. هر کسی نمیتواند صدای آن را بشنود. اول باید به آن باور داشته باشید. سپس باید منتظر زمان مناسب باشید تا گوشه ای از آن را بشنوید. در سفر رویایی خود اشارات کوچکی را دریافت خواهید کرد. باید آنها را پیدا کنید. ممکن است زمان ببرد اما قانون جذب واقعا جواب می دهد

هر آنچه که در افکار و احساسات خود بر آن متمرکز می شوید، همان چیزی است که به سمت تجارب خود جذب می کنید.

 

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید