چطور اطرافیان تان را نادیده بگیرید

شاید دل تان می خواهد همه چیز و همه کس را نادیده گرفته و مانع هر گونه برقراری ارتباط شوید. اما نمی دانید چطور. ما در ادامه ی این مطلب دقیقا قصد داریم همین موضوع را به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

۱- چیزی برای پرت کردن حواس تان به آن به همراه داشته باشید: کتاب یا دستگاه الکترونیکی ای را همه جا با خود ببرید و هر موقع حس کردید کسی ممکن است بخواهد با شما ارتباط برقرار کند خودتان را با آن  مشغول کنید.

۲- روی چیزی که به تمرکزتان احتیاج دارد کار کنید: حواس تان باشد که این چیز قابل حمل باشد و لازم باشد برای کار با آن از دو دست و چشم های تان استفاده کنید. این کار باعث می شود دیگران حس کنند سرتان شلوغ است و مزاحم شما نشوند.

۳- وقتی با شما صحبت می شود جوری رفتار کنید که انگار مزاحم یک کار بسیار مهم تان شده اند و خلاصه جواب شان را بدهید: هر موقع امکانش بود با بله یا خیر جواب دهید. سریع سر کاری که می کردید برگردید و با اشتیاق جعلی آن را ادامه دهید.

۴- اگر به صحبت با شما ادامه دادند از طعنه و کلمات قلنبه سلنبه استفاده کنید: هر کلمه را صریح و واضح بیان کنید، انگار که دارید با یک ابله صحبت می کنید. به وضوح بی میلی تان نسبت به گفت و گوی ادامه دار را اظهار کرده و نوبت صحبت خودتان را با جمله ای مثل “خب حالا اگر منو ببخشید باید برگردم سرکارم” تمام کنید و قبل از اینکه طرف مقابل شانس جواب دادن داشته باشد راه تان را بکشید و بروید.

۵- تا جای ممکن نگاه تان را از صورت شان دور کنید: نگذارید کسی بفهمد به او زل زده اید، این کار به احتمال زیاد باعث گفت و گو می شود.

۶- روی زبان بدن تان کار کنید: اگر نشسته اید قوز کنید، در خودتان بپیچید، زانوهای تان را کنار هم نگه دارید، آرنج تان را روی ران خود قرار دهید. هر چیزی که می خوانید یا دارید رویش کار می کنید باید کاملا جلوی صورت شما باشد، انگار می خواهید صورت تان را با آن بپوشانید. اگر ایستاده اید، دست به سینه شوید، نگاه تان را متمرکز به سمت پاهای تان نگه دارید و هی این پا و آن پا کنید انگار که بی صبرانه منتظر ترک محل هستید.

۷- هرکاری که می کنید، لبخند نزنید: جوری رفتار کنید که انگار خیلی داغون هستید. اگر واقعا حال تان بد است خیلی اخم کنید. اگر شرایط جوری است که باید لبخند بزنید، با دهان بسته این کار را بکنید. با این طرز رفتار هیچ دوستی پیدا نخواهید کرد، اما خودتان خواسته اید که از دیگران دوری کنید.

۸- به موسیقی گوش داده یا سرتان را توی کتاب بکنید: یک گوشه ای برای خودتان بنشینید و در دنیای فانتزی خودتان فرو بروید. از موبایل تان برای پیام دادن یا زنگ زدن استفاده کنید. اگر سیگار می کشید برای سیگار کشیدن بیرون بروید. راهی برای سریع به خانه برگشتن پیدا کرده و جوری رفتار کنید که انگار خیلی خسته هستید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید