کارهایی که ناخودآگاه از یک عاشق سر میزند

انسان ها به طور معمول به سختی می توانند احساسات و عواطف واقعی شان را ابراز کنند. با این که این مسئله به دشواری دوره های پیش نیست، اما هنوز هم آدم هایی هستند که به نظر می رسد نمی توانند با زبان عاطفی شان ارتباط درستی برقرارکنند.

یکی از دلایل اهمیت زبان بدن هم همین است چرا که زبان بدن آنچه که فرد نمی تواند با کلمات ادا کند را ابراز می کند.اغلب ارتباطاتی که برقرار می کنیم به وسیله ی کلمات هستند. اما گاهی هم بدون اینکه خودمان بدانیم در حال ارتباط برقرار کردن هستیم. بدن ما نمی تواند دروغ بگوید، پس چه خوشمان بیاید چه نه، واقعیت را آشکار می کند. یادگیری زبان بدن به شما کمک می کند تا وقتی کسی واقعا از شما خوشش می آید متوجه شوید. در ادامه ۱۰ کاری که افراد وقتی عاشق هستند به طور ناخودآگاه انجام می دهند را عنوان می کنیم.

۱_ مردمک  هایشان گشاد می شود: نگاه ها همیشه بیش از آنچه که فکر می کنید درباره احساس مان حرف می زنند.  وقتی به  چیزی که تهدید کننده است و از آن متنفریم نگاه می کنیم، مردمک هایمان تنگ می شوند. برعکس وقتی به چیزی که دوست داریم نگاه می کنیم، مردمک  چشم هایمان گشاد می شوند.

۲_در چشم هایشان درخشش واقعی وجود دارد: وقتی دو نفر عاشق هم هستند، برقی در چشمان شان وجود دارد. طبیعی است که وقتی از چیزی خوشمان می آید چشمان مان برق بزند. این مسئله در اثر تحریک غدد اشکی بیش از حد طبیعی است.

۳_ وقتی صحبت می کنید نگاه شان روی شما ثابت است: این مورد یکی از اصلی ترین نشانه های فردی است که عاشق شماست.این همان نگاه خیره ای است که هرجا می روید دنبال تان می کند و در جمعیت به جست و جویتان می پردازد. این نگاهی است که تا وقتی شما حضور دارید جای دیگری نمی رود. مثل اعتیاد است. آنها نمی توانند جلوی نگاه کردن شان به شما را بگیرند.

۴_ زیاد به لب های شما نگاه می کنند: فرقی نمی کند صحبت می کنید یا ساکت هستید وقتی کسی جذب شما شده ، این نوع نگاه عادی است. نیازی به هیچ کلمه ای نیست. خودتان متوجه می شوید که چقدر سعی دارند نگاه شان را متمرکز برچشم هایتان نگه دارند اما به سرعت روی لب هایتان سر می خورد.

۵_ ابروهایشان را بالا می برند: وقتی کسی که با او هستید حین صحبت کردن تان کمی ابروهایش را قوس می دهد، حداقلش این است که از شما خوشش آمده. این حرکت چهره زمانی اتفاق می افتد که فرد غرق در گفت و گو شده.

۶_ وقتی با شما هستند بیشتر لبخند می زنند:عشق باعث می شود که بیشتر از همیشه لبخند به لب هایمان بیاید. این لبخند اساسا نشانه ی حس خوب ما از بودن در کنار طرف مقابل است. پس وقتی با کسی هستید و می بینید که بیش از حد نرمال لبخند می زند، این احتمال شدیدا وجود دارد که شما مسبب آن لبخندها باشید.

۷_مدام همه چیز را چک می کنند: موهایشان را مرتب می کنند، کراوات، شال، لباس یا هر چیز دیگری را به محض ورود شما مرتب کرده و چک می کنند. آنها بدین طریق می خواهند به چشم شما جذاب ترین باشند.

۸_ به سمت شما خم می شوند: ممکن است متوجه شده باشید که حین صحبت به سمت شما خم می شوند. ممکن است پاهایشان مستقیم به سمت شما باشد. ممکن است با موهایشان بازی کرده یا لب هایشان را لمس کنند. مثلا اگر با یکدیگر قرار شام دارید ممکن است شروع به بازی کردن با دستمال یا قاشق چنگال کنند.

۹_ از شما تقلید می کنند: این یک نشانه ی بزرگ است. طبیعی است که فرد عاشق، حالت چهره ی کسی که جذبش شده را تقلید کند. آنها این کار را به صورت خودکار و بدون اینکه متوجه آن باشند انجام می دهند.وقتی کسی مورد تحسین فرد است از او تقلید می کند.

۱۰_ شما را دنبال می کنند: وقتی کسی با دقت به حرف هایتان گوش می دهد، از شما حمایت می کند و به خواسته ها و نیازهایتان توجه نشان می دهد می توانید متوجه شوید که واقعا شما را دوست دارد. اما یکی دیگر از نشانه ها این است که شما را دنبال می کند. اگر شما جلو باشید و راه را نشان بدهید، بی چون و چرا و سوال پرسیدن به دنبال شما حرکت می کند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید