کارهای سرگرم کننده‌ای که می‌توانید تنها انجام دهید

0
84
کارهای سرگرم کننده‌ای که می‌توانید تنها انجام دهید

کارهای سرگرم کننده‌ای که می‌توانید تنها انجام دهید

با دیگران سرگرم شدن و خوش گذراندن طبیعی است اما بیشتر مردم از اینکه سعی کنند تنهایی خودشان را سرگرم کنند می ترسند. بیشتر افراد فکر می کنند بهتر است که در ارتباط با دیگران بوده و کسانی که یک جایی مثل کافه تنها نشسته اند را به چشم افراد بازنده می بینند. این طرز تفکر مسلما غلط است چرا که انسان ها احتیاج دارند گاهی تنها باشند. در ادامه راه هایی را برای اینکه با خودمان خوش بگذرانیم و سرمان گرم شود بهتان معرفی می کنیم.

به رستوران بروید: می توانید از میان تمام رستوران های شهر یکی را انتخاب کرده و تنهایی دیگر لازم نیست با کسی توافقی کنید، پس به رستوران چینی ای که دل تان می خواست بروید اما دوستان تان موافق نبودند سر بزنید. بله، تنهایی غذا می خورید، اما متوجه می شوید که آنقدرها هم بد نیست.

به سینما بروید و هر چی دوست دارید تماشا کنید: دیگر لازم نیست دیدن فیلمی که بنظر دوستان تان مسخره بود را به تاخیر بیندازید. حالا می توانید بدون قضاوت شدن بروید تماشایش کنید. برای خودتان خوراکی بخرید و با خیال راحت به دیدن فیلم بروید.

دسری خوشمزه بخورید: اگر دل تان یک بستنی غول پیکر می خواهد، سری به بستنی فروشی یا کافه زده و هر چی دل تان می خواهد سفارش دهید.

قدم بزنید یا پیاده روی کنید: با هر سرعتی که دل تان می خواهد می توانید حرکت کنید، هر چقدر که کششش را دارید می توانید پیش بروید و هر موقع داشتید از حال می رفتید برگردید. لازم نیست به کسی جواب بدهید. یا اینکه می توانید هر موقع از روز یا حتی شب که دوست دارید، برای قدم زدن و دیدن جاهای جدید به پیاده روی بروید.

به نمایشگاه بروید: اهل هنر و فضاهای این چنینی هستید اما دوستان تان خیلی جاهای اینجوری را دوست ندارند؟ می توانید تنهایی به آنجا بروید و از دیدن چیزهای گوناگون لذت ببرید.

سلفی بگیرید: شاید از اینکه دیگران کلی سلفی می گیرند خوش تان نیاید، اما بد نیست برای امتحان موبایل تان را برداشته و با ژست های گوناگون تا می توانید از خودتان عکس بگیرید.

سفر کنید: می توانید به شهرها یا کشورهایی که هیچوقت نمی توانید با دوستان تان بروید سفر کنید هیچ کس هم به غیر از خودتان لازم نیست با این کار موافق باشد.

در پارک کتاب بخوانید: کتاب خوبی را روی نیمکت یا چمن های پارک بخوانید. لازم نیست حتما تمرکز کامل داشته باشید، انجام این کار برای این است که تنها تجربه ای از این حس داشته باشید.

کارهای خیریه و داوطلبانه انجام دهید: بسته به ترجیح خودتان، سازمان یا مرکزی که با اهداف تان هم خوانی دارد پیدا کنید، بخشی از تیم آن ها شده و داستان های مثبت و زیبایی در کنارشان خلق کنید.

بنویسید: افکار و احساسات تان را ابراز کنید. آن ها را به یک رمان یا وبلاگ تبدیل کرده یا اصلا در دفتر خاطرات تان یادداشت کنید.

شما چه کارهای دیگری را برای تنهایی وقت صرف کردن پیشنهاد می کنید؟

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید