۱۰ گام برای داشتن روزی عالی

روزهای اکثر مردم شبیه به  هم شب می شود. آنها امیدوارند که روز بهتری داشته باشند، اما هیچ تغییری در رفتارشان نمی دهند. در این مطلب ۱۰ گام را برایتان عنوان می کنیم که روزی عالی برایتان رقم خواهند زد. همین گام ها باعث می شوند تا در انتهای روز احساس تحقق بکنید. معمولا آدم ها فکر می کنند که به دست آوردن چیزی باعث می شود که روز بهتری داشته باشند. مثلا داشتن الف باعث داشتن ب می شود که داشتن ب یعنی داشتن روزی عالی.

اما در واقعیت، شما برای داشتن روزی عالی هیچ چیزی کم ندارید، فقط باید از یک سری چیزها راضی و بهره مند باشید مثل سلامتی، انرژی، تحرک، مهربانی، عشق. در ادامه ۱۰ گام برای داشتن روزی عالی را به شما معرفی می کنیم.

۱_ به محض اینکه از خواب بیدار شدید، پنجره را باز کنید. بگذارید نور آفتاب به داخل بیاید و به مدت یک دقیقه هوای تازه استشمام کنید.

۲_ صبحانه ی مفصلی که پر از کربوهیدرات، پروتئین و چربی های سالم است بخورید یا نوشیدنی طبیعی سالمی بنوشید.

۳_ به کسی که دوستش دارید پیام یا زنگ بزنید: عضوی از خانواده، شریک تان، دوست صمیمی تان و روز خوبی را برایش آرزو کنید.

۴_ لباسی به تن کنید که به شما حس اعتماد به نفس می دهد. آهنگی پخش کنید که شما را پر از حس شادی می کند.

۵- لحظه ای که از خانه خارج شدید با مردم احوال پرسی کنید، روز خوبی برایشان آرزو کنید، به غریبه ها لبخند بزنید و اگر ممکن بود کمکی به دیگری بکنید.

۶_ تا جایی که می توانید برای رفتن به محل کار یا تحصیل پیاده روی کنید. از مسیری رد شوید که اطرافش فضای سبز است یا از راهی بروید که تا به حال نرفته اید.

۷_ برنامه ی غذایی خوشمزه ای را برای بعد از ورزش یا کارتان بریزید، چیز جذابی برنامه ریزی کنید.

۸_ حداقل ۴۰ دقیقه ورزش کنید، اگر عضو باشگاه هستید به باشگاه بروید یا در خانه ورزش کنید.

۹_ وقتی کارهای روزانه تان تمام شد اوقاتی را برای خودتان برنامه ریزی کنید، کاری انجام دهید که خوشحال تان می کند یا وقت تان را با کسی که دوستش دارید بگذرانید.

۱۰_ در پایان روز تمرینات ریلکسیشن انجام دهید، ماساژ بگیرید یا چیزی که دوست دارید تماشا کنید.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید