۱۵ خواب رایج و معانی آنها

0
77

۱۵ خواب رایج و معانی آنها

آگاه بودن از خواب ها و معانی آن ها، می تواند مزایایی را برای زندگی تان در بیداری داشته باشد. با پیدا کردن معانی خواب هایتان می توانید خواسته های عمیقی که به طور خودآگاه از آن ها اطلاع ندارید را دریابید. در ادامه ی این مطلب قصد داریم تا ۱۵ تا از برترین و رایج ترین خواب ها و معانی آن ها را برایتان عنوان کنیم. این مطلب جالب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

۱- افتادن دندان: نشان دهنده ی قوی بودن و اعتماد بنفس تان در زندگی روزمره است. می تواند نشانه ی این باشد که یک چیزی چالش برانگیز است و دارد باعث می شود اعتماد به نفس تان را برای مقابله با آن از دست بدهید.

۲- نمی توانید سرویس بهداشتی را پیدا کنید: این خواب نشان می دهد که شرایطی منفی و مضر در زندگی تان وجود دارد اما شما درگیر رها کردن آن هستید. به دنبال سرویس بهداشتی گشتن به شما می گوید که دارید به دنبال راهی می گردید تا به یک نفر نیاز واقعی تان را عنوان کنید.

۳- کسی دنبال تان است: هر چیزی که دنبال تان است نشان دهنده ی جنبه ای از خودتان و رفتارتان است. قدم گذاشتن خارج از منطقه ی امن تان و انجام اقدامات با اعتماد بنفس برای حل کردن شرایطی خاص، راه رها شدن از وضعیت است.

۴- برهنه بودن در عموم: دیدن همچین خوابی نشانه ی این است که در زندگی بیداری تان شرایطی وجود دارد که باعث می شود حس آسیب پذیری بکنید. اغلب کسانی که با اعتماد به نفس کم در توانایی هایشان وارد شرایطی جدید می شوند چنین خوابی می بینند.

۵- برای امتحانی آماده نیستید: دیدن این خواب یعنی شما نقادانه شاهد عملکرد خودتان در زندگی روزمره هستید. مثلا به منظور مورد توجه قرار گرفتن توسط دیگران برای خودتان استانداردهایی را تعیین کرده اید.

۶- نزدیکی نامناسب: وقتی خواب می بینید که در شرایط ناجور و غیرمتعارفی رابطه ی جنسی برقرار می کنید، یعنی اتفاق غیرقابل انتظاری در زندگی تان رخ داده. خواب برقراری رابطه ی جنسی به طورکلی نشان دهنده ی این است که دارید به درک بیشتری از توانایی هایتان می رسید.

۷- پرواز کردن: رویای پرواز کردن بازتاب کننده ی حس آزادی است و نشان می دهد که از محدودیت یا شرایطی که بار روی دوش تان بوده آزاد شده اید. می تواند بدین معنا هم باشد که توانسته اید فرصتی برای خودتان ایجاد کنید.

۸- وسیله ی نقلیه ی خارج از کنترل: خواب دیدن در مورد وسیله ی نقلیه ی خارج از کنترل (که اغلب ماشین است) نشان دهنده ی این است که شما دارید به راهی که درحال حاضر در زندگی پیش گرفته اید فکر می کنید. اغلب این موضوع مربوط به حرفه تان  مرتبط است و معمولا دارید به این فکر می کنید که چطور پیشرفت کنید.

۹- پیدا کردن دری مخفی: پیدا کردن دری مخفی معمولا سمبل این است که شما شانس این را دارید که از فرصت جدید و جالبی در زندگیتان بهره ببرید. دری باز نشان دهنده ی مهارتی است که شما در گذشته به شدت مشتاق آن بوده اید اما بنا به شرایطی مدتی آن را کنار گذاشته اید.

۱۰- دیر کردن: حس می کنید قرار است فرصتی که می تواند دستاورد بزرگی در زندگی تان باشد را از دست بدهید. متوجه شده اید که زمان برای رسیدن به این هدف به شدت دارد سریع می گذرد.

۱۱- دنبال چیزی گشتن: دنبال چیزی گشتن یعنی به دنبال تحقق هدف عمیق تری در زندگی روزمره تان هستید. اگر ندانید دنبال چه چیزی می گردید به طور خودآگاه از چیزی که موجب رضایت بیشترتان می شود آگاه نیستید.

۱۲- بالا رفتن از تپه: خواب بالا رفتن از تپه به معنی این است که شما در حال کار بر روی دست یافتن به سطح خاصی از عملکرد در زندگی روزمره تان هستید.

۱۳- ناگهان عاشق شدن: این یعنی بخش با ارزشی از شخصیت تان وجود دارد که ناگهانی متوجه آن شده اید. این آگاهی جدید در ابتدا ممکن است گیج کننده بوده و تغییراتی را در روتین زندگی تان ایجاد کند.

۱۴- روحی شما را تسخیر کرده: حتی اگر سعی در فرار داشته باشید، نمی توانید چرا که این خواب نشان دهنده ی این است که عادت یا خاطره ای از گذشته دارد برای تسخیر دوباره تان به سمت شما می آید.

۱۵- معشوقه ی قدیمی: خواب معشوقه ی قدیمی را دیدن معمولا می خواهد به شما بگوید که الگوهای رابطه ی قبلی را در رابطه ی جدیدتان پیاده نکنید. همچنین می خواهد به شما بگوید که عادات گذشته که دیگر به کارتان نمی آیند را رها کنید. یک ایده ی خلاقانه ی جدید یا یک پروژه نیز می تواند باعث دیدن خواب های جنسی شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید