ارتقای زندگی یعنی روی درون کار کردن، نه سازمان دهی بیرون. وقتی مرکز ماجرا را تغییر می دهید، تمام چیزهای پیرامون آن نیز تغییر می کنند. آیا شما هم می خواهید زندگی تان را ارتقا دهید؟ آیا می خواهید از پتانسیلی که می دانید دارید، نهایت استفاده را ببرید. اکثر مردم همین را می خواهند، اما بیشترشان فقط می خواهند ولی کاری در جهت آن انجام نمی دهند.

این افراد زندگی کسل کننده ای را می گذرانند، هر روز کارهای روتین انجام می دهند و به برنامه هایشان فقط فکر می کنند. اما برای ارتقا دادن زندگی تان باید واقعا دست به کار شوید. هیچ راه میانبری نیست. در ادامه سه راهی که برای ارتقای زندگی تان می توانید از آنها بهره ببرید را، معرفی می کنیم.

۱_ کارهای درونی انجام دهید: با ترس هایتان مواجه شوید، ببخشید، احساسات منفی جمع شده تان را رها کنید، زخم هایتان را التیام بخشیده و گذشته را رها کنید. وقتی روی این موارد کار کنید، شاهد ارتقای زندگی تان خواهید بود. هر انتخابی که پس از آن می کنید، انتخابی سالم تر و حساب شده تر خواهد بود.

۲_ با معذب و ناراحت بودن مشکلی نداشته باشید: اکثر مردم زندگی های کسل کننده و معمولی ای دارند چون از ناراحت و معذب بودن می هراسند. نمی دانید که اگر دست از مقاومت دربرابر ناراحتی بردارید زندگی تان چقدر تغییر خواهد کرد. معذب بودن را بپذیرید تا ببینید چه گزینه هایی پیش رویتان ظاهر می شود.

۳_ در ۴ ابر قدرتی که دارید استاد شوید: همه ی ما ۴ ستون داریم، ۴ بخش از ما که سرسری شان می گیریم. روح، ذهن، بدن و دل مان ۴ جزء از ما هستند که هر کدام قدرت های خاص خودشان را دارند اما ما آنها را نادیده می گیریم. در آنها استاد شوید تا به بهترین نسخه از خودتان مبدل شوید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید