۵ ویژگی ای که نشان می دهند در آینده ثروتمند خواهید بود یا نه

موفقیت گاهی اوقات قابل پیش بینی است و فقیر و پولدار بودن تان لزوما ربطی به شانس یا بخت و اقبال ندارد. حتی شکست هم قابل پیش بینی است . در ادامه نشانه هایی که خبر از پولدار شدن شما در آینده می دهند را معرفی میکنیم:

۱_ ذهنیت ثروتمند دارید: کافی است یک میلیون دلار به کسی که ذهنیت فقیر بودن دارد بدهید تا در مدت کوتاهی همه ی آن را به باد بدهد. همه چیز به تفکر آدم بستگی دارد. انکار و خودخواهی از علائم داشتن ذهنی فقیر هستند. اگر شما حاضرید هرچه از دست تان برمی آید را بدون چشم داشت در اختیار جامعه و دیگران قرار دهید، بدون ترس از اینکه پول تان تمام می شود، یعنی ذهنتان آمادگی ثروتمند شدن را دارد. چرا که وقتی شما چیزی را می بخشید، ناخودآگاه شروع به فکر کردن در مورد اینکه چگونه می توانید پول بخشیده شده را به طریق دیگر بازگردانید، می کنید.

۲_ همیشه به دنبال حل مسائل و مشکلات هستید: ثروتمندترین افراد امروز، کسانی هستند که برای حل مشکلاتی که وجود دارد راه حل ها و ایده های بکر دارند. وقتی فقرا از مشکلات و بحران ها گله وشکایت می کنند، افرادی که مستعد ثروتمند بودن هستند مدام به دنبال ایده هایی برای حل مشکلات و بهره بردن از شرایط سخت هستند. آیا مدام در مورد کمبود فلان چیز یا عدم عملکرد مناسب دولت گلایه مند هستید؟ یا می نشینید و با انواع راه حل ها سروکله می زنید تا بتوانید هم گره از کاری گشوده و هم پولی به جیب بزنید؟ اگر نگرش دوم را دارید نشانه ی خوبی است. در هر بحرانی معدنی از طلا نهفته است.

۳_ از شکست نمی هراسید: وقتی از دونالد ترامپ راز موفقیتش را پرسیدند جواب داد: من همیشه چیزهایی را می خریدم که از پس هزینه آن برنمی آمدم؛ چرا که فهمیده بودم اگر قرار است شکست بخوری، بهتر است شکست های بزرگی بخوری.

ترس از شکست، از خود شکست بیشتر باعث فقر افراد می شود. اگر سعی کنید ممکن است موفق شوید یا ممکن است شکست بخورید، اما اگر سعی نکنید شکست خوردنتان قطعی است پس با تمام وجود سعی کنید چرا که ممکن است موفقیت همین نزدیکی ها باشد.

۴_ زود دست به کار شوید : به تاخیر انداختن کارها خیلی ساده باعث شکست و فقر میشود. افراد موفق سریع در زمینه ی ایده ها و برنامه هایشان دست به کار می شوند. تنها ایده دادن باعث نمی شود میلیاردر شوید، باید دست به کار شوید و اقدام کنید. عملکردتان باید سریع باشد چرا که یک نفر دیگر ممکن است زودتر از شما دست به کار شده و وی سبقت را ازشما برباید. هرچه دیرتر دست به کار شوید انجام آن کار برایتان دشوارتر میشود و حس کرختی بیشتری بهتان دست می دهد.

۵_ اهل یادگیری هستید : راه های زیادی برای درآمدزایی وجود دارد، اما تمامشان را باید با دقت فراگرفت.  جهل کشنده است . هیچ چیزغیرممکن نیست، فقط باید راه انجام آن را پیدا کرد . وقتی دیگران تنها دیوار یا در بسته ای می بینند، یک فرد عاقل می داند که چطور فرصت هارا دیده و آن ها را دریابد. ثروتمندهایی که ثروتمند می مانند مدام در حال تلاش برای یادگیری و پیشرفت هستند.

اگر مصمم بوده و علاقه مند به ثروتمند شدن باشید، می توانید ۵ مورد بالا را در خود ایجاد کنید. اگراز قبل این صفات را دارید که به شما تبریک می گویم! اما اگر نه ارام بوده و کم کم شروع به ایجاد و توسعه آن ها در خودتان کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید