۵ چیزی که دیگران از شما می‌خواهند

خیلی ها فکر می کنند که دیگران قصد صدمه زدن بهشان را دارند، که می خواهند شکست شان را ببینند. اما نمی دانند که دیگران هم مثل خودشان آدم هستند. آنها هم ترس دارند، نقص دارند، دارند تمام تلاش شان را می کنند تا خودشان و جایگاه شان را در دنیا پیدا کنند. درست به مانند شما، آن ها هم در جست و جوی چیزی هستند، سعی دارند دوست داشته بشوند. وقتی خود را از این ذهنیت “من در برابر دنیا” جدا می کنیم، همه چیز شفاف می شود. هر فردی برایمان ساده تر شده و کارهایش منطقی به نظر می رسد.

اکثر ما به دنبال عشق هستیم، فرقی نمی کند چه کار می کنیم. هرکاری که انجام می دهیم به خاطر این است که ارزش دوست داشته شدن را داشته باشیم، که نوعی حس تعلق پیدا کنیم.

نمی دانیم به دنبال چه هستیم، فقط می دانیم که به دنبال چیزی هستیم. درست پیش روی ماست اما دقیقا نمی دانیم چیست. بنابراین به گشتن ادامه می دهیم. مدام در عجله و به دنبال چیزی هستیم. اما آنچه که واقعا به دنبالش هستیم عشق و ارتباط داشتن با چیزی است. ما با خودمان صمیمی نیستیم به خاطر همین در خارج از خودمان به دنبال صمیمیت می گردیم و سعی داریم این حفره را پر کنیم. اگر متوجه این باشید، می فهمید که خواسته ی دیگران هم همین است. در ادامه ۵ چیزی که دیگران از شما می خواهند را عنوان می کنیم.

۱_ عشق: آنچه که انسان واقعا می خواهد این است که دوست داشته بشود. که عشق را پیدا کند. اما افراد کمی متوجه می شوند که عشق چی هست و چی نیست. افراد نمی توانند عشق را درون خودشان پیدا کنند، پس در بیرون به دنبال آن می گردند. بدون چشم داشت عشق تان را نثار دیگران کنید.

۲_ مهربانی: بعضی ها می گویند که مهربانی مهم تر از دانش و مهم تر از حق با شما بودن است. مهربان بودن یعنی چه؟ یعنی بفهمید که همه ی آدم ها در حال جنگیدن نبرد سختی هستند و با آنها مهربان و ملایم باشیم. مردم لازم دارند که مهربانی ببینند.

۳_ توجه: از آنجایی که مردم در خارج از خودشان به دنبال عشق هستند، توجه نزدیک ترین چیزی است که آنها را به یاد چیزی که در جست و جویش هستند می اندازد. هیچ رابطه ای بدون توجه دو طرفه پیش نخواهد رفت. به دیگران توجه کنید، نشان دهید که اهمیت دارند.

۴_ مثبت گرایی: هر کس مشکلات خودش را دارد. هر کس به نحوی در رنج و سختی است. چیزی که همه به دنبال آنند، آزاد شدن از رنج هاست. این آزاد شدن برایشان مثبت گرایی است و می تواند به شکل کمدی، سرگرمی یا تفریح باشد. به دیگران انرژی مثبت بدهید.

۵_ لبخند: لازم نیست سخت تلاش کنید تا به دیگران آنچه که واقعا می خواهند را بدهید. خیلی ها اصلا به دنبال چیزهای بزرگ نیستند. تمام چیزی که یک نفر برای زیر و رو کردن روزی ممکن است نیاز داشته باشد، یک لبخند ساده است و شما می توانید این لبخند را به همه بدهید، از دوست صمیمی تان گرفته تا به یک غریبه.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید