۷ دلیل اینکه چرا هنوز نیمه‌ی گم شده‌تان را ملاقات نکرده‌اید

0
82
۷ دلیل اینکه چرا هنوز نیمه‌ی گم شده‌تان را ملاقات نکرده‌اید

۷ دلیل اینکه چرا هنوز نیمه‌ی گم شده‌تان را ملاقات نکرده‌اید

بسیاری از مردم از تنهایی رنج می برند. گاهی اوقات پیدا کردن شخصی که رابطه مان بیش از چند قرار طول بکشد غیرممکن بنظر می رسد. در ادامه قصد داریم دلایلی که موجب شده هنوز نیمه ی گم شده تان را پیدا نکنید بهتان معرفی کنیم.

۷- هنوز درگیر رابطه ی قدیمی تان هستید: خاموش کردن آتش با آتش، سعی در اثبات چیزی به کسی، نشان دادن اینکه همچنان خواستار رابطه ی قبلی هستید و غیره … این ها کارهایی هستند که شما را به جایی نرسانده و فقط درد و رنج تان را بیشتر می کنند. این نوع رفتارها بین شما و شریک احتمالی آینده تان فاصله می اندازند چرا که هیچ کس دوست ندارد تنها مایه ی حسادت شریک قبلی تان باشد. زمان بدهید، آرام شوید و سعی کنید بفهمید که واقعا چه می خواهید.

۶- انتظارات غیرواقعی دارید: بعضی دختران رویای یک شاهزاده دارند و بعضی پسران هم می خواهند دختر مقابل شان از هر لحاظ بی نقص باشد. ولی دنیای واقعی با آدم های واقعی داستانش فرق می کند. اول از همه توجه تان معطوف به خودتان باشد. شما چطور بنظر می رسید؟ شما چه چیزی برای دیگری دارید؟ آیا از کنار شما بودن احساس خوبی خواهد داشت؟ پرنس ها با پرنسس ها ازدواج می کنند، یعنی اگر چیزی را در دیگری می خواهید خودتان هم باید آن را داشته باشید!

۵- فکر کسی هستید که در رابطه با دیگری است: وقت تان را هدر ندهید، البته امکان اتفاق افتادن هر چیزی وجود دارد و قرار نیست کسی را قضاوت کنیم اما اینطور فکر کنید که آیا کسی که اهل خیانت کردن است می تواند نیمه ی گمشده ی شما باشد؟ سعی نکنید خودتان را قانع کنید که شما از همسر او بهتر هستید. حتی اگر جای او را بگیرید هم باز این شک به سراغ تان می آید که آیا دارد به من هم خیانت می کند؟

۴- مشکل اعتماد کردن دارید: “همه شون مثل همن!” ، “همه شون فقط یه چیز می خوان” این ها چیزهایی هستند که اغلب در مورد زنان و مردان می شنویم. البته اندکی حقیقت هم در این ها وجود دارد مخصوصا اگر همیشه عاشق یک تیپ از آدم ها شوید. در اعتماد کردن به هر آشنایی ای عجله نکنید اما در عین حال با بی اعتمادی زیادی هم افراد را از خود نرانید. تقصیر آن ها نیست که شریک قبلی تان به شما آسیب زده. روی مشاهده ی افراد اطراف تان تمرکز کرده و جزئیات مهم را نادیده نگیرید.

۳- از رابطه ی جدی می ترسید: ترس ناخودآگاه از دست دادن فضای شخصی تان، ترس وابستگی بیش از حد، ترس از عادی شدن رابطه و … این ها چیزهایی هستند که دیواری نامرئی اطراف شما می سازند و شما را از ملاقات با فردی جدید محروم می کنند. چطور می توانید این شرایط را تغییر دهید؟ هیچ راه حل حاضر آماده ای نیست، اما می توانید روی خودتان کار کنید؛ سرگرمی جالبی پیدا کنید، بیشتر بیرون بروید و افکار منفی را از ذهن تان دور کنید.

۲- با استیصال خواهان دوست داشته شدن هستید: حرکت طاووس که دمش را برای جذب جفت به نمایش می گذارد تنها در دنیای حیوانات جواب می دهد. برای اکثریت مردم چنین رفتارهایی باعث مسخره کردن، خنده، تاسف و حتی عصبانیت می شود. دیگر الگوهای رفتاری ای هم که برای دوست داشته شدن از خودتان نشان بدهید هم جواب نخواهد داد. خودتان باشید. فرد مناسب تان قطعا خود واقعی تان را دوست خواهد داشت.

۱- سریع می خواهید پیش بروید: خیلی از افراد به ساعت بیولوژیکی بدن اعتقاد داشته و هرکسی را به عنوان نیمه ی گمشده ی احتمالی شان می بینند. قصد جدی داشتن عالی است اما در قرار اول اسم بچه هایتان را انتخاب نکنید! چنین رفتارهایی حتی می تواند کسی که خیلی از شما خوشش آمده را هم فراری بدهد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید