۷ دلیل برای جانزدن و تسلیم نشدن

0
102
۷ دلیل برای جانزدن و تسلیم نشدن

۷ دلیل برای جانزدن و تسلیم نشدن

مردم به شما هزاران دلیل برای منفی بافی و دیدی بد داشتن نسبت به زندگی می دهند، اما آیا شما تسلیم این صداها و حرف ها می شوید؟ انتخابش با شماست.

اما صدایی دیگر از درون به شما می گوید که شما شاهکارید. شما می توانید هرکاری که بخواهید انجام دهید، می توانید ناممکن ترین رویاهایتان را هم ممکن کنید. فقط بیخیال رویاهایتان نشوید. پیروزی نزدیک تر از آن است که فکر می کنید. ادامه دهید. آخرای راه هستید، تمام دردها و سختی هایی که کشیدید یک روز ارزش موفقیت تان را خواهد داشت . در ادامه برایتان ۷ دلیل که نباید به خاطر آن ها جا بزنید می آوریم.

۱- هنوز همه چیز را امتحان نکرده اید: اکثر ما وقتی می بینیم رویاهایمان به واقعیت تبدیل نمی شوند جا می زنیم. مسلما سخت است که وقتی هزاران مشکل پیش پای تان است احساس رضایت بکنید اما هرگز تسلیم نشوید. هرکاری که انجام دهید شروعش مشکل تر خواهد بود. هنوز همه چیز و همه ی راه حل ها را امتحان نکرده اید، پس نگذارید منفی گرایی به درون تان نفوذ کند. همیشه برای همه چیز پاسخی وجود دارد.

۲- از آنچه که فکر می کنید بیشتر به موفقیت نزدیک هستید: امروز سخت است، فردا سخت تر خواهد بود اما روز بعدش آفتاب به زندگی تان خواهد تابید.

۳- قبل از موفقیت دوران سختی وجود دارد: کوکاکولا در سال اول تولیدش تنها ۲۵ بطری بفروش رساند.

پسری بود که در سن ۴ سالگی شروع به خواندن و نواختن گیتار کرد. والدینش نمی خواستند او بیش از حد تلویزیون تماشا کند. بازی های ویدیویی بازی کردن برایش قدغن بود اما کلی کتاب هنری در دسترسش قرار داشت. از مدرسه خوشش نمی آمد و حتی به او زور هم می گفتند. مدتی بعد تصمیم گرفت مدرسه را رها کرده و به دنبال رویاهایش برای ورود به صنعت موسیقی برود. اوضاع طبق برنامه پیش نرفت، بی خانمان شده بود و شب ها در قطار می خوابید. ۳ سال تمام جایی برای زندگی نداشت. چه شب ها و روزهایی را بدون اینکه غذا بخورد برای جمع های کوچک نوازندگی کرد. به طور شگفت انگیزی بعضی از ترک هایش بر روی آیتونز وایرال شد. تا پایان سال ۲۰۱۱، آلبومش هزار نسخه فروش رفت و به هشتمین آلبوم برتر سال تبدیل شد. این شخص کسی جز اد شرین نبود!

دفعه ی بعد که فرد موفقی را دیدید توجه تان به کاری که همان لحظه انجام می دهد  نباشد، بلکه توجه تان به کارها و سختی هایی که کشیده تا به آنجا برسد باشد.

۴- اگر تسلیم شوید می خواهید چه بکنید؟ در مسیر سرنوشت، همه گاهی وسوسه ی تسلیم شدن در میانه ی راه به سراغشان می آید. بعضی ها دست از تلاش برمی دارند و بعضی ها به راه شان ادامه می دهند. آنچه جالب است این است که هر دو یک مسیر را می پیمایند. یکی نصف مسیری که آمده را به عقب برمی گردد، یکی نصف مسیری که مانده به جلو می رود. با تسلیم شدن فقط بازنده می شوید و هیچ کس دلش نمی خواهد بازنده باشد.

۵- بهتر است در مسیر تلاش کردن بمیرید تا تسلیم شوید: وقتی از رویاهایمان دست می کشیم، مثل این است که مرده ی متحرک باشیم. به خاطر همین مردن در مسیر تلاش بهتر از تسلیم شدن است. هرگز دست از چیزی که واقعا برایتان مهم است نکشید.

۶- شکست های گذشته، آینده را تعیین نمی کنند: گذشته را دوباره زندگی نکنید. به سمت چیزهای دیگری که زندگی برایتان در چنته دارد بروید. بگذارید گذشته در گذشته بماند. روی خودتان کار کنید. پیشرفت کنید. هنوز بهترین روزهایتان نرسیده اند.

۷- متعهد باشید: وقتی به رویاهایتان، ازدواج تان، دوستان تان و شغل تان متعهد باشید، زندگی درهایی را به سمت تان باز می کند که هیچکس نمی تواند آن ها را ببندد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید