۸ نقل قول از جنیفر لوپز

0
296
۸ نقل قول از جنیفر لوپز

۸ نقل قول از جنیفر لوپز

جنیفر لوپز مصداق یکی از انسان‌های موفق است. در جوانی که خوانندگی و بازیگری می‌کرده، به او گفته شده بود هیچوقت به جایی نخواهد رسید، گفته شده بود که دست از رویاهایش بردارد، اما جنیفر انتخاب کرد که به خودش باور داشته باشد.

با تلاش و پشتکار جنیفر توانست در سنین کم به موفقیت رسیده و آن را برای چندین دهه حفظ کند. او هم در صنعت موسیقی و هم هالیوود به چهره‌ای معروف تبدیل شده و توانسته خودش را در سطح بین‌المللی نیز به میزان زیادی مطرح کند. در ادامه نقل قول‌هایی از جنیفر لوپز آورده شده.

۱_ حقیقت این است که هیچ‌کس از درون شما خبر ندارد. فقط خودتان می‌دانید که قادر به انجام چه کارهایی هستید!

۲_زیبایی فقط در ظاهر اهمیت دارد. من فکر می‌کنم آنچه مهم‌تر است پیدا کردن تعادلی میان ذهن، بدن و روح است.

۳_ همانقدر که می‌دهید همانقدر هم بدست می‌آورید. به اندازه‌ای که برای چیزی تلاش می‌کنید ثمره‌اش را خواهید دید.

۴_همه‌چیز به طرز تفکر برمی‌گردد. باید مصر بود. باید کار درست را انجام داد. فقط کافی است رویاهایتان را دنبال کرده و سخت تلاش کنید.

۵_من از سختی‌هایی که کشیدم پشیمان نیستم. من بالا و پایین‌هایی داشته‌ام، بالاهایی خیلی بلند و پایین‌هایی خیلی پایین. انقدر خوشبخت بودم که هیچوقت نگفته‌ام کاش فلان اتفاق بد نمی‌افتاد. این اتفاقات بخشی از وجود من را تشکیل می‌دهند.

۶_ در این دنیا فقط از اشتباهاتی که می‌کنید و اوقات سخت است که درس می‌گیرید. از گذراندن دوره‌های سخت. و این زمانی است که به رشد می‌رسید.

۷_شک کشنده است. شما باید بدانید که هستید و دنبال چه چیزی دارید می‌روید.

۸_من کاری را انجام می‌دهم که دلم می‌گوید. عاقلانه است که به نصیحت‌های دیگران گوش دهید اما دست آخر شما تنها کسی هستید که تشخیص می‌دهد چه کاری برایتان بهتر است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید