۹ عاملی که نشان می‌دهند شما تحت‌تاثیر انرژی منفی هستید

0
121

۹ عاملی که نشان می‌دهند شما تحت‌تاثیر انرژی منفی هستید

بسیاری از افراد از تأثیری که انرژی می‌تواند بر روی ما بگذارد خبر ندارند. حقیقت این است که وقتی با انرژی مثبت احاطه شده‌اید حتی بدنتان هم کارآمدتر و با راندمان بالاتر فعالیت می‌کند و البته انرژی منفی هم اثر عکس خواهد داشت. شما می‌توانید بدون اینکه باخبر باشید قربانی تأثیرات آن باشید. علائمی هستند که نشان می‌دهند آیا شما تحت چنین انرژی‌ای هستید یا نه. با بررسی آن‌ها با رویای آنلاین همراه باشید.

۱-شما به‌شدت احساساتی شده‌اید

وقت‌هایی هستند که اتفاقات منفی زیادی در زندگی شما می‌افتد و از آنجایی که شما هیچ کنترلی بر روی آن ندارید به‌شدت احساساتی می‌شوید. احساساتی شدن بیش از حد یکی از تأثیرات انرژی منفی است و کاری که شما باید بکنید این است که کنترل خودتان را بدست گرفته و آن انرژی منفی را از زندگی‌تان بیرون کنید حتی اگر منشأ آن افراد دیگر یا دوستانتان هستند.

۲-خوبی‌ها را نمی‌بینید

وقتی پر از انرژی منفی باشید، تمام چیزی که می‌بینید قسمت تاریک و منفی زندگی است و همین باعث می‌شود یک زندگی نه‌چندان خوب داشته باشید. شما نمی‌توانید خوبی را در هیچ‌چیزی ببینید، چراکه تاریکی ذهنتان را فرا گرفته و مدام فکر می‌کنید که دیگر چه چیزی را قرار است از دست بدهید. اگر این رویه را متوقف نکنید، حتی یک قدم دیگر هم نمی‌توانید به جلو بردارید. پس کمی بیشتر فکر کرده و راهی برای رهایی از این جریان پیدا کنید.

۳_خیلی استرسی شده‌اید

وقتی دائم و بی دلیل استرسی هستید حتماً یک مشکلی وجود دارد. به دنبال منبع آن بگردید و ببینید که از کجا نشاءت می‌گیرد، چراکه اگر این انرژی منفی را از خود بدر نکنید، هر روز صبح نگران چیزهایی هستید که اصلاً نمی‌دانید چه هستند. زندگی مثل یک پلک به هم زدن می‌گذرد، پس آن را به دلهره نگذرانید.

۴_عصبانی هستید

تمام چیزی که حس می‌کنید خشم و عصبانیت است که دارد تمام انرژی شما را تخلیه می‌کند، البته اگر انرژی مثبتی برایتان مانده باشد. شما با کوچک‌ترین حرکت مردم از کوره در می‌روید، شما هیچ کنترلی بر آن ندارید و خیلی هم حساس و تحریک‌پذیر شده‌اید. با چنین رویکردی، شما تمام انرژی مثبت دیگران را هم تخلیه کرده و انرژی منفی خودتان را در آن می‌ریزید که خیلی آسیب‌زننده است، پس بهتر است که زودتر راهی برای آن پیدا کنید.

۵_خودتان را قضاوت می‌کنید

شما مدام غرق در گذشته و اشتباهاتی که کرده‌اید بوده و مدام خودتان را به خاطر آن‌ها سرزنش می‌کنید. به یاد داشته باشید که از پای درآوردن خودتان برای چیزی که گذشته اصلاً منطقی نیست و هیچ‌چیزی از آن عایدتان نمی‌شود! دست از مقایسه خودتان با دیگران و نتیجه گرفتن اینکه از آن‌ها عقب‌تر هستید بردارید. شما تمام چیزی که از دستتان بر می‌آمده را انجام داده‌اید، حال ممکن است در میان راه هم چند فرصت را از دست داده باشید. بگذرید و به فکر آینده باشید.

۶_شک دارید

شاید به خودتان به چشم کسی که ارزش چیزهایی که دارد را ندارد نگاه کنید و فکرکنید که لیاقت شرایطی که در آن بوده و آنچه تا به حال به دست آورده‌اید را ندارید. دست از شک کردن به ارزش‌ها و باورهای خودتان بردارید. این مسئله فقط به خاطر حضور انرژی منفی در زندگی‌تان اتفاق افتاده. به تمام‌کارهای مثبتی که تا به حال کرده‌اید فکر کنید و به خاطر آن‌ها به خودتان افتخار کنید.

۷-کمال‌گرا

شما همیشه ناراحت و عصبانی هستید چون همه بهتر از شما هستند. احساس کمال‌گرایی هم یک‌جور دیگر انرژی منفی محسوب می‌شود. شما همیشه می‌خواهید همه چیز را به حد اعلی برسانید و از آن طرف هیچ‌وقت به حد عالی‌ای که مدنظرتان هست نمی‌رسید و همین باعث ناامیدی و ورود انرژی منفی به زندگی‌تان می‌شود.

۸_تعریف کردن داستان‌های منفی

اگر اخیراً داستان‌های منفی‌ای برای دیگران تعریف می‌کنید، احتمالاً تحت تأثیر انرژی منفی هستید! این داستان منفی می‌تواند هر چیزی باشد. فرقی نمی‌کند در مورد خودتان است یا مطلبی که امروز صبح در روزنامه خوانده‌اید در این حالت بهتر است که سریعاً خودتان را جمع‌وجور کرده و حالت ذهنتان را تغییر دهید وگرنه به خودتان آسیب می‌زنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید